• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Venüs’ü Balık Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 2,00 out of 5)
    Loading...

Venüs‘ü Balık burcunda olan kişiler zodyak’ın en temiz ve en güzel burçları arasında yer almaktadır. Onlar bulabileceğiniz en şefkatli ve en sevecen partnerlerdir.

İdealisttirler bu yüzden peri masalı gibi bir aşk yaşamak isterler.

Tarzı: Romantik ve titiz
Özellikleri: Hayalperest, güvenilir ve samimi
Zorlu yönleri: Neyin gerçek olup olmadığını anlamak
Tavsiye: Mantığını daha fazla kullan.
Ünlüler: Kurt Cobain, Michelle Obama, Emma Watson, Vincent van Gogh.

Venüs’ü Balıkta olan kişiler oldukça duygusal, sezgisel, vahşi ve özgür insanlardır. Onlarda tam bir sanatçı ruhu vardır. Oldukça empatik ve anlayışlı bir yapıları vardır. Onları duygusal olarak biliriz ve bundan dolayı da onlar harika bir partner olurlar.

Derin bir sevgileri vardır ve partnerlerine ruhları ile bağlıdırlar. Oldukça idealist ve merhametlidirler. Bu yüzden çok çabuk unuturlar ve partnerlerinin hatalarını affederler.

İlişkilerine kendilerine tamamıyla adarlar ve bu yüzden yaşadıkları en ufak bir hayal kırıklığında büyük bir üzüntüye kapılırlar. Cömerttirler ve yardıma ihtiyacı olan herkese karşılıksız yardım ederler.

Oldukça hayalperesttirler ve derin bir hayal güçleri vardır. Estetik anlayışları çok gelişmiştir ve kendilerini sanatta daha iyi bir şekilde ifade edebilirler.

ETİKETLER