• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Astrolojide 3. Ev Ne Anlama Gelir?

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Astrolojide üçüncü ev kişinin iletişim ve seyahatle nasıl baş ettiğini gösterir. Aynı zamanda aile ve akraba çevresini de göstermektedir. İlk eğitimleriniz bu evde yansıtılır. Okulla ilgili olan konular, öğrenmeye karşı olan tutumunuz, ve burada edindiğiniz deneyimler bu evinizde yansıtılır.

Bu ev aynı zamanda kısa mesafeli seyahatlerinizi göstermektedir. Komşularınızla ilgili bağlarınızı ve iletişim kurmaktan hoşlandığınız topluluklar bu evinizde yansıtılır.

Diğer insanlarla olan iletişiminiz bu ev tarafından gösterilir. Bu evin yöneticisi İkizlerdir ve yönetici gezegeni ise Merkür’dür.

Üçüncü ev ‘iletişim evi’ olarak adlandırılır. Ve bu kullandığınız kelimelerden de fazlasını göstermektedir. İnsanlarla nasıl iletişimde olduğnuzu ve aynı zamanda içsel olarak kendinizle nasıl konuştuğunuzu gösterir.

Sonuç olarak üçüncü ev iletişim tarzınızı, seyahat arzularınızı, eğitim deneyimlerinizi ve ailenizle olan etkileşimi göstermektedir.

Üçüncüevinizde yer alan burcu öğrenmek için tıklayın.

ETİKETLER