• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Venüs’ü Üçüncü Evde Olanların Kişilik Özelliği

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Venüs‘ü üçüncü evde olan kişiler oldukça ikna edici ve ilginç kişilerdir. Ayrıca aşk hayatında ise bu kişiler konuşkan kişilerle birlikte olmak ister. Görünüme çok önem vermeyen bu kişiler partneri ile iletişim kurmak ister. Partneri ile bir bağ kuramadığında ise oldukça üzgün olurlar.

Bir yerde uzun süre boyunca kalmayı sevmezler bundan dolayı sık sık taşınabilirler.

Güçlü yanları: İnce ruhlu, duygusal ve hareketli
Olumsuz özellikleri: Değişken ve özgüvensiz
Tavsiye: Hatalarınla barış.
Ünlüler: Cristiano Ronaldo, Drake, Jay-Z, Robert De Niro, Ryan Reynolds.

Üçüncü evinde Venüs olan kişiler kendilerini rahatlıkla ifade edebildiği için her yoldan iyi bir şekilde iletişim kurarlar. Bir durumu tanımlamada, betimlemede oldukça iyidirler ve kelime haznesi oldukça geniştir. Venüs’ün bu evde yer alması ile birlikte bu kişiler zekalarını edebiyat gibi sanat alanlarında gösterebilirler.

Romantik ilişkilerine çok önem verirler ancak bu kişiler için en önemli olan şey birlikte olduğu kişinin ‘sevgili’ den çok ona bir ‘yoldaş’ olmasıdır çünkü onların sürekli olarak kendilerini anlatacağı ve konuşacağı bir partnere ihtiyacı vardır.

Diplomatik kişilerdir ve nasıl konuşması gerektiğini iyi bilirler. Konuşmaları ve argümanları ile birçok insanı kazanabilirler. Ayrıca bu kişilerin harika bir sesi ya da dil öğrenmede büyük bir yeteneği olabilir. Samimi kişilerdir bu yüzden yaptığı iltifatlarda dürüsttürler.

Aşk hayatlarında ise çeşitlilik isterler. Onlar görünümden çok birlikte olduğu kişinin zekasına önem verirler. Partnerinin zihnini analiz etmekten büyük keyif duyar. Ancak eğer partneri, Venüs’ü üçüncü evde olan kişinin artık ilgisini çekmiyorsa ondan sıkılacak ve ilişkiyi bitirecektir.

Venüs’ü üçüncü evde olan kişiler kendisine benzeyen kişileri merak eder ve onlar hakkında daha çok bilgi edinmek ister. İkizler burcu tarafından yönetilen bu ev aynı zamanda bu kişiyi biraz katı ve çabuk sıkılan birisine dönüştürebilir.