• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Mars’ı Üçüncü Evde Olanların Kişilik Özelliği

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Mars’ı üçüncü evde yer alan kişiler oldukça enerjik kişilerdir. Bu kişiler aynı zamanda oldukça gergin bir kişiliğe sahip olabilir. Bu yerleşime sahip olan kişiler kendi fikirlerine güçlü bir şekilde inanırlar. Hırslı bir yapısı olan bu kişiler daima yeni şeyler denemeye heveslidirler.

Bu kişiler enerjik olduğu kadar bir o kadar da zekidir. Ancak daha fazla analitik düşünmeyi öğrenmeleri gerekmektedir. Çünkü dürtücü tavırları nedeni ile çok fazla tartışmalara girebilir ve yakınları ile tartışmalar yaşayabilir.

Güçlü yanları: Açık sözlü, duygusal ve kışkırtıcı
Olumsuz özellikleri: Baskıcı ve saklı
Tavsiye: İnsanların fikirlerini hafife almamalısın.
Ünlüler: Justin Bieber, Katy Perry, Harry Styles, Lana Del Rey, Miley Cyrus.

Mars’ı bu yerleşimde olan kişiler en çok vakit geçirdiği kişilerle tartışmalar yaşarlar. Eğer diğer insanların farklılıklarını kabullenmeyi öğrenirlerse bu kişiler diğer insanlarla uyum içerisinde yaşayabilir.

Güçlü fikirleri olan bu kişiler aynı zamanda sık sık tartışmalara dahil olabilir. İnsanlara fikirlerini empoze etmeye çalışarak onlar üzerinde bir baskı kurmaya çalışabilir. İnsanların farklı düşüncelere ve fikirlere sahip olacağını kabullenmelidir.

Çok hızlı düşünürler ve iletişim kurmada oldukça beceriklidirler. Kendilerini ifade edecek büyük bir cesaretleri vardır bu yüzden onlardan çok iyi bir gazeteci yazar olur. Suç ve şiddet hakkında etkileyici yazılara yazarak bu alanda büyük başarılara imza atabilirler.

Dürüsttürler ve el işlerinde büyük bir beceriye sahiptirler. Bu yerleşime sahip olan kişiler aynı zamanda etkileyici bir öğretmen olurlar. Sosyal yaşamlarında açık sözlüdür ve aklında ne varsa diline döker. Ailesini gururlandırmak isteyen bu kişiler aynı zamanda kendi fikirlerinin ve inançların arkasında dururlar.

Düşüncelerini ifade ederken kendilerini mutlu hissederler ancak bazen dışarıdan kibirli olarak görünebilirler. Bu yüzden kendi fikirlerini savunurken diğer insanları incitmemeye özen göstermelidirler.