• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Koç Burcu Erkeği ve Oğlak Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Koç erkeği çocuksu ve dürtücü iken Oğlak kadını ise bir o kadar olgun ve bilge bir kişidir. İkisinin etkileşimi oldukça kuvvetlidir ancak denge söz konusu olduğunda ise bu belli olmayabilir.

Ateş ve Toprak elementinin birleşimi harika bir kimya uyumu ortaya koyabildiği gibi hiçbir şey de koymayabilir. İki farklı karakter görüyorsunuz ancak ikisi de çabalarsa işler yolunda gidebilir.

Koç erkeği, Oğlak kadınının zarifliğini ve şıklığını fark edecektir ve Oğlak kadını, Koç erkeğini iletişim becerileri ile kendisine çekecektir. Oğlak kadını ise Koç erkeğinin masum, cesur ve bağımsız olmasını sevecektir.

Oğlak kadını bilge ve olgun kişiliği ile Koç erkeğinin hayatına sağduyu getirecektir. Diğer bir yandan Koç erkeği de Oğlak kadınına rahat bir yaşama sahip olabileceğini gösterecektir.

İlişkileri oldukça eğlenceli olabilir, ikisinin de duyguları dürüst ve gerçek olacaktır. Koç erkeği, Oğlak kadınının güzelliğinden etkilenecektir ve Oğlak kadını da onun özgüvenini takdir edecektir.

Olumsuz Özellikleri

Oğlak kadını için kurallar her şeydir. Diğer bir yandan Koç erkeği kuralları yıkmak ister bu da ikisi arasında çatışmalar yaşanmasına neden olabilir.

Koç erkeği parasını maceralara ya da salakça şeylere harcamayı sevebilir, Oğlak kadını ise daha çok geleceğe dönük yatırımlar yapmak ister. Koç erkeği riskler alıp dünyayı gezmek ister, Olak kadını ise evde oturup evi için endişelenen bir anne olmak isteyebilir.

Koç erkeği bencildir ve planlarını ani olarak değiştirebilir. Oğlak kadını ise istikrarı sever bu yüzden Koç erkeği onu oldukça sıkıcı ve boğucu bulabilir.

Koç Erkeği ve Oğlak Kadınına Tavsiye

Koç erkeği ve Oğlak kadını ilişkisinde kontrol kavgası olabilir. Oğlak kadını her şeyi planlayan ve programı değiştiren kişi olmak ister.

Kişilikleri söz konusu olduğunda son derecede farklıdırlar. Eğer farklılıklarını kabullenirlerse başarılı olacaklardır.

Yanlış anlaşılmalar olabilir, Koç erkeği, Oğlak kadınının zor bir kadını olduğunu anlamlı ve ona göre hareket etmelidir. Eğer Oğlak kadını, Koç erkeği ile birlikte olmak istiyorsa kendisini daha ağırdan satmalı çünkü Koç erkeği zor kadınları ve onlar için sürünmeyi sever.