• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Merkür’ü Aslan Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 votes, average: 2,14 out of 5)
    Loading...

Merkür‘ü Aslan burcunda olan kişilerin detaylarla arası pek iyidir, onlar daha çok büyük resmi görürler. Eğer birisini ikna etmek istiyorsa o kişiyle mantıksal tartışmalara girmekten çok duygular yoluyla etkilemeye çalışır.

Onlar Zodyak’ın liderleridir bu yüzden ikna etme kabiliyetleri son derece gelişmiştir. Özgüvenlidirler ve güzel konuşmasını bilirler. İnsanlara hitap etme yetenekleri oldukça gelişmiştir.

Tarzı: Gururlu ve cesur
Özellikleri: Maymun iştahlı, coşkulu ve otoriter
Olumsuz özellikleri: Bazı şeylerden vazgeçmesi ve inatçılık
Öneri: Bir istediğin zaman saldırgan olmamaya çalış.
Ünlüleri: Barack Obama, Michael Jackson, Cameron Diaz, Sandra Bullock.

Aynı zamanda oldukça zeki ve beceriklidirler. Onlar bile farkında değildir ancak konuştukları zaman emir veriyormuş gibi bir tonla konuşurlar. İyi birer liderdirler.

Otoriter olmak onlar için çok kolaydır. Birçok Merkür Aslan ne dediklerini bilen kişilerdir. Eğer bir şeyi yapıyorlarsa o şeyi eğlenceli bir şekilde yapmak isterler.

Dramatik olmayı severler aynı zamanda çok iyi hikaye anlatırlar. Ancak diğer insanları dinleme konusunda zayıf kalabilirler. Onlar daha çok kendilerini düşünürler ve iltifat edilmek isterler.

Bazen her şeyi çok abarttığı için insanlar onu sahtekar olarak görebilir. Ancak onlar sadece aklındakileri kalbi ile anlatan kişilerdir.

ETİKETLER