• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Merkür’ü Yedinci Evde Olanların Kişilik Özelliği

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Merkür’ün bu yerleşimi insanları konuşkan olarak, neyin yanlış olduğu hakkında konuşarak ve en efektif aksiyonu alma konusunda fikir birliğine vararak problemleri çözmeye cesaretlendirir.

Doğum haritasının yedinci evinde Merkür ile doğan insanlar evlerinde tıkılıp kalıp sıkıntıdan ölmektense şehirde bütün geceyi geçirmeyi tercih eden ve iletişim kurmayı seven birer sosyal bireylerdir. Diğer insanlarla iyi ilişkiler kuracaklardır. Bu da fikirlerini paylaşıp herhangi birisiyle bir fikir birliğine kavuşacaklarını gösterir.

Merkür Yedinci Ev Özellikleri

Güçlü Yanları: Hazırcevap, açık sözlü ve sevecen.

Zayıf Yanları: Zor, kibirli ve kararsız.

Tavsiye: Farklı aktiviteler yapmayı denemeliler ve tereddüt etmemeliler.

Ünlüler: Ariana Grande, Kendall Jenner, Robbie Williams, Gwyneth Paltrow.

Profesyonel olarak, sizler bu insanları halka ilişkiler ile ilgili işlerde, konferanslarda ya da satış alanında çalışırken göreceksinizdir. Nasıl konuşulacağını ve bir durumu nasıl yatıştıracaklarını bildikleri için insanları ikna etmede ve anlaşmazlıkları çözmede başarılıdırlar.

Bu evin sakinleri muhtemel sonuçları ve bütün detayları düşünmek için gerçekten vakit ayırmadan hızlı karar veremeyecekleri için kendilerini zor durumlara bazen sokarlar. Bu insanlar birilerini onları doğru seçimin yapılması için zorlamadıkça tereddüt içinde olup vakit kaybedeceklerdir.

Merkür’ü yedinci evde olan insanlar birer sapyoseksüeldirler. Partnerlerini entelektüel ilgilerini ya da bir şeyler hakkında konuşmayı bilip bilmediklerine göre seçeceklerdir. Sizlerin derin bir konu bulup bu konuyla ilgili bir kaç fikrinizi beyan edip onları etkilemeniz gerekir.