• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Venüs’ü Boğa Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Venüs’ü Boğa’da olan kişiler hayatlarını rahat bir şekilde yaşamaktan keyif alırlar. Duyu organlarına hitap eden tüm güzel şeylerden mutlu olurlar ve iyi yemekten anlarlar.

Venüs’ü bu burçta olan kişiler açgözlü olabilirler ve insanlarla samimi olma ihtiyacı hissederler.

Tarzı: Savurgan ve memnun edici
Özellikleri: Cömert, değer bilen ve rahat
Olumsuz yönleri: Maddiyatı önemsememe ve detaylara fazla önem vermek
Tavsiye: Güzellik küçük hayat tecrübelerinden de gelebilir
Ünlüler: Johnny Depp, Lana Del Rey, Kanye West, Ariana Grande, Charlie Chaplin.

Onlar kendileriyle aynı şeyleri yapmaktan keyif alan bir insanla birlikte olmazlar. Para ve finansal konular onlar için oldukça önemlidir.

Şık bir restorantta iyi bir yemek yemeyi çok severler. Bununla birlikte pahalı kıyafetler, yeni bir bilgisayar gibi yeni ve lüks şeylerden hoşlanırlar. Aşırı derecede romantik değildirler ve empatik bireylerdir.

Birlikte olacağı insanı ilk başta izler, gözlemler ve analiz eder. Daha sonra ise bu ilişkiye sadık olup olmayacağını anlar. Onlar hayatlarını sadece bir kişi ile geçirmek isterler bu yüzden oldukça dikkatlidirler.

Venüs’ü Boğa’da olan insanları mutlu etmek çok kolay. Destekleyici olmak ve kendinizi ona adamanız yeterli olacaktır. Aynı zamanda şunu unutmayın asla onlara yeni bir şeyler denemek istediğinizi söylemeyin çünkü onlar rutini severler.

Onlarla birlikte olmak için acele etmeyin, sakinliğinizi koruyun. Venüs’ü Boğa’da olanlar baskıdan nefret ederler ve huysuzlaşırlar.

ETİKETLER