• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Jüpiter’i Dokuzuncu Evde Olanların Kişilik Özelliği

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 3,00 out of 5)
    Loading...

Jüpiter’in bu yerleşimi insanları hayatta çok da önemi olmayan şeylere emek ve vakit harcamaktan korur ve onların genel olarak oldukça rahat olmalarına yardımcı olur.

Jüpiter şans, bolluk ve büyüme ile ilgili her şeyi kontrol eder. Dokuzuncu ev ile birleşince bu gezegen Yay burcunu kontrol eder. Özgürlük bu evin sakinleri için çok önemlidir ve kendilerini ifade etmek ve her zaman dürüst olmak isterler. Bu insanların çoğu öğrenmeden, daha maceracı olmadan ve hatta uzun mesafelere seyahat etmekten ilham alacaklardır. Jüpiter dokuzuncu eve sahip insanlar bolca seyahat gerçekleştireceklerdir ve bu onlara rahat bir yaşam için gerekli olan bol miktarda parayı getirecektir.

Jüpiter Dokuzuncu Ev Özellikleri

Güçlü Yanları: Şanslı, maceracı ve yaratıcı.

Zayıf Yanları: Meraklı, dedikoducu ve erteleyici.

Tavsiye: Başkalarının koyduğu özel yaşam sınırlarına saygı göstermeleri gerekir.

Ünlüler: Albert Einstein, Johnny Depp, Ariana Grande, Kendall Jenner.

Gazeteciler, yayıncılar ve hatta evinden uzakta bir takımla oynayan bir atletler gibi doğum haritasının dokuzuncu evinde Jüpiter bulunan insanların başarıları kendi insanından daha çok başka ülkelerdeki insanların yardımlarıyla ortaya çıkar.

Jüpiter sadece 9. eve yerleştiğinde avantajlar sunar. Bu da bu eve sahip olan insanları daha zeki ve paylaşımcı yapar. Bu evin sakinleri boyun eğmekten nefret eder ve ruhanilikten diğer insanlara göre daha iyi anlarlar. Hatta her çeşit dini etkinlikten bol miktarda para kaldırabilirler.