• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Yükselen Akrep Burcu Genel Özellikleri ve Fiziksel Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 1,00 out of 5)
    Loading...

Yükselen Akrep burçları kararlı, cesur ve her durumda kontrolün kendisinde olmasının istediği kişilerdir. İçsel ve ruhsal olarak gelişimlere açıklardır.

Profesyonel ve duygusal yaşamlarında yeni başlangıçlar yapmak onları güçlendirir. Çabalarının karşılığını başarıyla alırlar. Genelde becerilerini kanıtlamak için en zor yolu seçerler. Karşısına çıkan engelleri karakterist bir şekilde ortadan kaldırır. Cesaretlerini hiçbir şey kıramaz bu da onlara büyük bir enerji verir. Asla yenilgiyi kabul etmezler.

Deneyimlerinden ders çıkarırlar ve her şeyin altında bir bilgi ararlar. Hayat onlara hem profesyonel hem de sosyal yaşantınızda nasıl başarı kazanacağınızı öğretmiştir. İşler yolunda gitmediğinde ise küllerinden adeta yeniden doğarlar. Bilim ve araştırmadan etkilenirler. Bu yüzden onlardan çok iyi bir dedektif ve psikanalist olur.

Ayrıca onlar hayat ve ruh hakkında gizemli şeyleri açıklamayı severler. Oldukça şüpheci ve kuşkucu insanlardır bu yüzden karşı tarafla etkileşime girdiğinde daima şüphe içinde olurlar. Duygularını ve ilgi alanlarını hemen söylemezler ve arkadaşı olmayı çalışan insanları testlerden geçirirler. En kötü özellikleri ise intikam almaları ve kin tutmalarıdır.

Aşk yaşamlarında da yarım yamalamak ilişkiler onlara göre değildir. Tutkulu bir şekilde severler ve kendilerinin tamamını onlara adarlar. Sahiplenici ve kıskanç olabilirler. Ve partnerlerine güvenmeleri gerektiğinden uzun sürebilir.

Yükselen Akrep Kişilik Özellikleri

Yükselen Akrep burçları Mars ve Plüton tarafından yönetilmektedir. Onlar cesur, enerjik, derin ve başarıya odaklıdırlar. Çekici bir kişilikleri vardır. Kendi kontrollerinin altında olduklarını bilmek isterler. Yükselen Akrep burçları başarmak için daima zor olan yolu seçer. Kendi değerlerini göstermek isterler. Azimle ve cesaretleriyle arzularının peşlerinden giderler. Zor durumlar onların cesaretlerini kırmaz aksine onları daha da hırslandırır. Yenilgiyi asla kabullenmezler.

Onlar hayattan aldıkları dersleri gelecekte rehber olması için kullanırlar. Daima öncekinden daha başarılı olmaya odaklıdırlar. Görünenin altında yatanları bilmek ve araştırmak isterler.

İnsanlara hemen güvenmezler bu yüzden ilk başta onlara mesafeli yaklaşırlar. Sadece sadık ve güvenilir bulduğu insanlara karşı kendilerini açarlar. İhanete uğradığını hissettiklerinde oldukça kindar olurlar ve onları çok ama çok zor affederler.

Romantik yaşamlarında ise oldukça tutkulu ve sadık olurlar. Ancak bazen aşırı kıskanç ve kontrolcü olabilirler.

Yükselen Akrep Fiziksel Özellikleri

Yükselen Akrep burçlarının güçlü omuzları vardır. Kaslı ve dayanıklı bir yapıları vardır. Çekici gözleri ve şehvetli dudakları ile dikkatleri üzerine çeker. Saçları genelde kahverengi ve kalın tellidir. Genel ifadeleri ise ciddi ve gizemlidir.