• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Kova Burcu Erkeği ve Akrep Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Akrep kadını, Kova erkeğinin dürüst kişiliğinden çok etkilenecektir. Kova erkeği ise Akrep kadının sahip olduğu gizemli cazibesi karşısında adeta büyülenecektir. İkisi de farklı insanlarla birlikte olmayı sever ancak aynı zamanda da yalnız kalmaya ihtiyaç duyarlar.

Kova erkeği ve Akrep kadını çok güzel bir ilişki yaşayabilir. Akrep kadını, Kova erkeğine fikirlerinin gerçeğe uygulanması konusunda yardımcı olabilir. Kova erkeği ise Akrep kadınına daha az duygusal davranmayı ve daha çok mutlu olmayı öğretebilir.

Onları birlikteyken izlemek oldukça eğlenceli olabilir. Romantik komedi gibi bir ilişki yaşayan Kova erkeği ve Akrep kadını inatçıdır, en saçma şeyler hakkında bile kavga edebilirler. Oldukça yoğun ve hevesli olan Akrep kadını, Kova erkeğini oldukça meraklı birisi yapabilir. Bu ikilinin arkadaşlığı çok eğlenceli olabilir. Dışarı çıkıp arkadaşları ile bir araya gelecekler ve güzel yemekler yiyeceklerdir.

Birlikten ne kadar çok eğlenceli şeyler yaparlarsa o kadar çok güçlü bir ilişkiye sahip olacaklardır. İkisi de diğer insanlar tarafından hayranlık duyulmak ve saygı görmek istiyorlar. Bu yüzden bunun için çalışacaklardır.

Olumsuz Özellikleri

Akrepler kendisiyle çatışan kişilere karşı oldukça sert olabilirler. Çok çabuk sinirlenirler ve onları aldatan kişilerden intikam almak isterler. Akrep burcuna asla bir kötülük yapmayın yoksa onun öfkesini hissedeceksinizdir ve pişman olacaksınızdır. Bu yüzden Kova erkeği ile olan ilişkisinde ani patlamalar yaşayabilir ve Kova erkeğini incitebilir.

Sosyal olmayı seven Kova erkeği aynı zamanda bu özelliğinden dolayı Akrep kadınının kıskançlıkları ile karşılaşabilir ve bu çift sık sık tartışabilir.

Kova Erkeği ve Akrep Kadınına Tavsiye

Kova erkeği ve Akrep kadını eğer güzel bir ilişki yaşamak istiyorsa birbirlerini dinlemeli ve anlamlılar.

Akrep kadınının daha az sahiplenici ve rahat olması, Kova erkeğinin ise daha az sosyal ve flörtöz olması onlar için iyi olacaktır. Akrep kadını, Kova erkeğini başka bir kadınla gördüğünde aklını kaçıracaktır.