• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Balık Burcu Erkeği ve Terazi Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 1,00 out of 5)
    Loading...

Balık burcu erkeği ve Terazi burcu kadını oldukça nazik ve ilgilidir. Bu ikili ilk başta birbirlerinden çok etkilenmezler ancak zamanla birbirlerini tanıdıklarında birbirlerine karşı ilgi duymaya başlayacaklardır.

Bağlarını ne kadar çok anlamaya çalışırlarsa o kadar çok birbirlerine tutulacaklardır. Aynı zamanda bu onların güçlü ve samimi bir ilişki kurmalarını sağlayacaktır. Terazi kadını, Balık erkeğine yardımcı olabilmek için her fırsatı değerlendirecektir.

Hem Terazi kadını hem de Balık erkeği çok kararsızdır ve yüzden bu çift zamanla kararsız olan yapılarını değiştirecektir. İkisi de derin ve ruhsal kişilerdir bu yüzden felsefe, din ve politika konularında sık konuşmalar yapacaklardır.

Cinsel yaşamların ise oldukça romantiktirler. Terazi kadını, Balık erkeğinin en derin düşüncelerini ortaya çıkaracaktır ayrıca Terazi kadınının romantik kişiliğinden etkilenecektir. Bu ikili saatlerce her şey hakkında konuşacaktır.

Balık erkeği bencil değildir bu yüzden Terazi kadını istediği her şeyi ondan alacaktır. Hayal gücü geniş olan Balık erkeği, Terazi kadınıyla birlikte olmaktan hiç sıkılmayacaktır.

Olumsuz Özellikleri

Balık erkeği ve Terazi kadını ne zaman kavga etmeye başlasa her şeyi normale getirmek için büyük çaba harcamaktadır. Terazi kadını adalet ve huzur isteyen bir entellektüeldir, Balık erkeği ise iç güdülerine güvenir ve duygularına göre hareket eder.

Terazi kadını, Balık erkeği için çok kararlı ve sabittir. Balık erkeği ise planlarına bağlı kalamaz.

Balık Erkeği ve Terazi Kadınına Tavsiye

Balık erkeği, Terazi kadınına daha fazla şefkatli olmayı öğretmelidir. Eğer Terazi kadını daima gülümserse, Balık erkeği ondan büyülenecek ve tüm problemleri unutacaktır. Balık erkeğinin daha fazla düzenli ve dakik olması önerilmektedir aynı zamanda Terazi kadınını ailesi ve sevdikleriyle tanıştırmalıdır.

Eğer ikisi de birbirlerinin farklılıklarını kabullenirse ve birbirlerini ayıran farklılıklara odaklanmazsa güçlü bir çift olabilirler.