• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Merkür’ü İkizler Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 3,00 out of 5)
    Loading...

Merkür‘ü İkizler burcunda olan kişiler oldukça hızı düşünüp karar veren insanlardır. Aynı zamanda oldukça da büyüleyici bir yoldaştırlar.

Bu insanlar her türlü şey hakkında tartışabilir. Diğer insanlar onlarla konuşmayı çok sever çünkü onların daima söyleyeceği ilginç bir şey vardır. Bazen çok konuşan ve her şeyi abartan bir insan olabilir, ancak zekaları ve bilgileri onları çekilebilir yapar.

Tarzı: Meraklı ve sosyal
Özellikleri: Şakacı, uyumlu ve topluluğu seven
Olumsuz özellikleri: İnatçı olması ve empati eksikliği
Öneri: İşler senin için iyi gibi gözükmediğinde sakin ol.
Ünlüleri: Johnny Depp, George Clooney, Megan Fox, Kanye West, Emma Watson.

Oldukça yüzeysel olabilirler. İnsanların doğum günlerini ve önemli günleri unutabilirler. Aklı bir karış havada oldukları için aynı anda birçok şeyi düşünürler.

Birçok işi aynı anda yapabilme yetenekleri vardır. Ne söyleyeceklerini ise çok iyi bilirler. Mantıkçı ve zekidirler. Tartıştıkları sırada savundukları konuyu kanıtlayarak açıklamayı severler.

Diğer insanlar onu mantıkçı ve soğuk görebilir. Kelime hazneleri oldukça geniştir. Kendilerini eğitirler çünkü onlar çıkan en son gelişmeler hakkında her şeyi bilirler.

Çabuk sıkılabilirler bu yüzden onların çeşitliliğe ihtiyaçları vardır. Eğer rahatlamak içi bir şey yapmazlarsa stresle bağlantılı hastalıklara yakalanabilirler.

ETİKETLER