• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Pınar Deniz Kimdir? Pınar Deniz Burcu ve Yükselen Burcu Nedir?

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Ünlü oyuncu Pınar Deniz 4 Kasım 1993 tarihinde Adana ilinde dünyaya geldi. Aslen Mardinli ve Arap kökenli olan ünlü oyuncu iki yaşından sonra Tarabya, İstanbul’da büyüdü. Üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde alan ünlü oyuncu bölümünü başarıyla bitirmiştir.

2014 senesinde oyunculuk alanında ilk deneyimini yaşamıştır. Sil Baştan isimli dizide Evrim karakterine can vermiştir. Sadece dizilerde kendini göstermeyen ünlü oyuncu, şarkıcı Murat Dalkılıç’ın Yani adlı parçasının klibinde rol almıştır.

2015 senesinde Beyaz Yalan adlı dizide Azra karakterini canlandırdı. 2016 ve 2018 yılları arasında başrol oyuncusu olarak Vatanım Sensin adlı dizide Yıldız karakterine hayat verdi. 2017 senesinde ilk film deneyimini yaşadı. Kardeşim Benim 2 adlı filmde başrol oyuncusu olarak oynadı.  2018 yılında Bir Deli Rüzgar dizisinde Gökçe Yücel karakteriyle başrol oynadı. 2020 yılında Netflix’te yayınlanan Aşk 101 adlı dizide başrol oyuncusu olarak Burcu karakterine can verdi. Yine aynı sene İnsanlar İkiye Ayrılır isimli filmde başrol oyunculuğu ve Menajerimi Ara dizinde konuk oyunculuk yaptı.

Günümüzde Kırmızı Oda adlı dizide Nazlı karakteriyle gördüğünüz Pınar Deniz’in burcu Akrep‘dir ancak doğum saati bilinmediği için yükselen burcu da bilinmemektedir.