• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Su Burcu Yazgı Coşkun Kimdir? Su Burcu Yazgı Coşkun Burcu ve Yükselen Burcu Nedir?

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Su Burcu Yazgı Coşkun 15 Nisan 2004 tarihinde İstanbul ilinde dünyaya gözlerini açtı. Henüz daha çocukken oyunculukla tanışan Su Burcu Yazgı Coşkun 2012 yılında çocuk rolleriyle bu sektöre adımını attı. Şu ana dek bir çok film ve dizide bir çok karakteri canlandıran Su Burcu Yazgı Coşkun, yakın tarihte oynadığı Kırmızı Oda adlı dizide Güler adlı bir genç kızı canlandırmasıyla bütün dikkatleri üzerine çekti. Buradaki oynadığı oyunculuğuyla seyircinin beğenisini topladı.

2012 senesinde Karadayı adlı dizide Neşe karakterini canlandırdı. Bir korku filmi olan D@bbe: Bir Cin Vakası’nda oynadı. 2013 senesinde Sen Üzülme adlı filmde Mine karakterini oynadı. Yine aynı sene Sana Bir Sır Vereceğim adlı dizide Zeynep karakterine hayat verdi.  2015 yılında Aşk Yeniden dizisinde Elif Su karakterini canlandırdı. 2017 senesinde Bizim Hikaye, Kadın, Kara Yazı adlı dizilerde rol aldı. 2018 senesinde Bizi Hatırla adlı filmde İrem karakterini oynadı. 2019 senesinde Kuzgun dizisinde Naz rolünü oynadı.

Günümüzde A TV ekranlarında yayınlanan Kardeşlerim adlı dizide rol alan Su Burcu Yazgı Coşkun’nun burcu Koç‘dur ancak doğum saati bilinmediği için yükselen burcu da bilinmemektedir.