• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Ay’ı Onuncu Evde Olanların Kişilik Özelliği

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Ay’ı onuncu evde yer alan kişilerin çok fazla bir özel hayatı yoktur çünkü bu kişiler toplum içerisinde ön planda olmayı seven kişilerdir. Sosyal aktivitelere katılmayı çok seven bu kişilerin aynı zamanda adı skandallara karışabilir bu yüzden çok dikkatli olmalıdırlar.

Yaşamlarının başka insanlar tarafından izlenmesini severler. Bu kişiler insanların ondan neler istediğini ve bilir ve ona göre hareket eder. Bu kişiler aynı zamanda meslek seçimi konusunda oldukça kararsız kalabilir. Ruhsal durumları çok sık değiştiği için işlerini de sık sık değiştirebilir.

Güçlü yanları: Karizmatik, güvenilir ve ilgili
Olumsuz özellikleri: Endişeli ve boğuluyormuş gibi hissetmesi
Tavsiye: Değişen şeyleri bırakmayı öğrenmelisin.
Ünlüler: Kylie Jenner, Ashton Kutcher, Demi Lovato, Jude Law.

Onuncu evinde Ay olan kişiler toplum tarafından tanılan kişilerdir ve başarıya ulaşmakta zorluk çekmezler. Bu kişiler sezgilerine çok güvenir ve daima hedeflerini hayal ederler. Toplumda iyi bir yerde olmak isterler. Hedeflerini başarırlar ve ailelerini gururlandırırlar.

Bu kişilerin tanınması kariyerlerinde ne kadar çok başarılı olacaklarını gösterir. Bu kişilerin yaşamlarında kadınlar önemli bir rolde olacaktır ve onların hayallerini gerçekleştirmede etkili olacaktır. Eğer bu kişilerin ihtiyaçları karşılanmazsa içsel olarak kendilerini boşta hissederler ve özgüvensiz, mutsuz olurlar.

Bu kişiler mesleklerine önem verdikleri gibi insanların onu nasıl gördüğüne de çok dikkat etmektedir. Kendilerine koyduğu materyalist hedefleri gerçekleştirdiklerinde bu kişiler kendilerini tatmin etmiş olacaktır.

Ayrıca insanlarla duygusal ve bir bütün olarak iletişim kuracaklardır. Dünyayı iyileştirmek, korumak isteyen bu kişiler toplum tarafından saygı duyulmak ve tanınmak isterler.

Öğrenmeleri gereken şey ne yapmak istediklerine karar vermeleridir diğer taraftan duyguları bu kişilerin enerjisini ve zamanını tüketebilir. Genç yaşlardan itibaren finansal anlamda özgürlüğüne ulaşmış kişiler olabilir.

ETİKETLER