• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Ay’ı On Birinci Evde Olanların Kişilik Özelliği

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Ay‘ı on birinci evde yer alan kişiler arkadaşlarına her konuda yardımcı olan kişilerdir. Oldukça destekleyici olan bu kişilerin duyguları aynı zamanda çok değişken olabilir. Bu kişilerin zihni hayallerle doludur. Çok iyi bir kalbi olan bu kişilerin ruh hali fikirlerini de etkilemektedir.

Aile üyelerine karşı oldukça korumacı olabilir. Ayrıca kendilerine benzeyen kişilerle güçlü bağlar kurarlar. Ancak bu kişilerin aileleri dışında başka insanlarla birlikte ilişkiler kurması da çok önemlidir.

Güçlü yanları: Arkadaş canlısı, yaratıcı ve idealist
Olumsuz özellikleri: Değişken ve kolay pes eden
Tavsiye: Diğer insanlarla daha çok işbirliği yapmalısın.
Ünlüler: George Clooney, Justin Bieber, Oprah Winfrey, Ryan Gosling.

Ay’ı on birinci evde yer alan kişilerin yanında daima birisi olması gerekmektedir. Ait oldukları grup tarafından desteklenmeye ihtiyaç duyan bu kişiler sosyal olmayı ve daima arkadaşları ile birlikte olmayı severler. Yakınlarına olabildiğince yardımcı olmak isterler.

Hayalleri ve hedefleri oldukça büyüktür ve böylelikle bu kişilerin geleceğe yönelik olan hedefleri de büyümektedir. On birinci evinde Ay olan kişiler aynı zamanda bir o kadar cömert ve kibar bir kişiliğe sahiptir. Ancak ruh halleri de bir o kadar çok değişken olabilir bu da onların belli bir hedefe yönelik çalışmasında bir sorun çıkartabilir.

Gruplar ve insanlarla birlikte aktiviteler yapmaya odaklıdırlar ve böylelikle bu kişilerin duygusal ihtiyaçları tamamlanmaktadır. Dostlarına çok önem verirler. Ailesindeki kişilerle de arkadaş gibi olabilirler. Düşüncelerini yakınlarıyla paylaşmayı severler ancak ailesi dışındaki diğer insanlarla birlikte de iletişim kurmaya özen göstermelidirler.

Nedeni bilinmez ancak bu kişiler çabuk arkadaş edinebilir çünkü Ay onların hayatına çok fazla insan getirir. Tepkileri ve duygusal patlamaları oldukça abartılı olabilir. Yalnız olmayı ve tek başlarına vakit geçirmeyi sevmezler. Bu onları aynı zamanda depresyona sürükler.

Bu kişilerin etrafı daima insanlarla çevrili olmalıdır. Ancak sürekli olarak diğer insanlardan onay almaya gereksinim duymamaya özen göstermelidirler.