• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Ay’ı Dokuzuncu Evde Olanların Kişilik Özelliği

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Ay‘ı dokuzuncu evde yer alan kişiler yaşamı daha da güzelleştirmek için daima farklı koşulları düşünürler. Bu kişiler diğer insanlar tarafından kısıtlandırılmayı sevmezler bu yüzden sürekli bir taşınma halinde olabilir. Gezmeyi seven bu kişiler bir yere bağlanmaktansa birçok yer gezmeyi tercih ederler.

Bu kişilerin anlayamadığı tek şey mutluluğun içten geldiğidir. Onları kendilerinden başka kimsenin mutlu edemediğini anlamaları gerekmektedir.

Güçlü yanları: Meraklı, zeki ve maceraperest
Olumsuz özellikleri: Gizemli ve obsesif
Tavsiye: Diğer insanların seni kullanmasına izin verme
Ünlüler: Angelina Jolie, Selena Gomez, Kanye West, Ariana Grande.

Ay’ı dokuzuncu evde yer alan kişiler rutini ve dünyevi şeyleri hiç sevmezler. Bu kişiler doğaları gereği felsefeye ilgi duymaktadır. Her şeyi merak eden bu kişiler yeni insanlar tanımayı ve yeni kültürler hakkında bilgi edinmeyi çok severler.

Bu kişiler mutluluğu daima dışarıda aramaktadırlar ancak bunu yaptıkları sürece kendilerini daha da mutsuzluğa iterler. Ayrıca Ay’ın konumu bu kişileri daha da hayalperest yapmaktadır. Vizyon sahibi olan bu kişiler evreni değiştirmek isterler.

Bu kişiler asla tek bir konu üzerinde bir uzmanlık sahibi olamayacaktır. Eğer yeterince paraları varsa bu kişiler tüm dünyayı gezmek isteyeceklerdir. Hayal güçleri çok geniştir bu yüzden her şeyi hayal edecektir. Kafalarında birçok tür film ve hikaye vardır. Bu aynı zamanda onların oldukça romantik bir insan olduğunu da göstermektedir. Kendi yaşadıkları dünyadan daha güzel bir dünya oluştururlar.

Ay’ı dokuzuncu evde olan kişiler sıra dışı bir şey yaptıklarında kendilerini daha mutlu ve rahat hissedecektir. Felsefe, maneviyat ve ökült gibi konulara ilgi duyan bu kişilerin zihinleri ise oldukça yaratıcıdır. Kendi zihinlerini genişletmek isteyen bu kişilerin hayal güçleri onların psişik yeteneklerini ortaya çıkaracaktır.

ETİKETLER