• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Ay’ı Yedinci Evde Olanların Kişilik Özelliği

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Ay‘ı yedinci evde yer alan kişiler grup içerisinde bir şeyler yapmayı çok severler ve bu yüzden yalnız olmayı hiç sevmezler. Bu kişileri tek başlarına bırakmak onlar için bir işkencedir.

Bu kişilerin duygusal olarak diğer insanlar tarafından desteklenmesi gerekir. Ayrıca etrafındaki diğer insanlar bu kişinin yaşamını daha eğlenceli yapmalı. Romantik ilişkilerinde ise bu kişiler sık sık partner değiştirebilir çünkü çok çabuk hayal kırıklığına uğrarlar.

Güçlü yanları: Şefkatli, güvenilir ve nazik
Olumsuz özellikleri: Şüpheci ve eleştirici
Tavsiye: Geçmişi bir kenara bırak ve şu anı yaşamaya başla.
Ünlüler: David Bowie, Megan Fox, Jennifer Lawrence, Prince William.

Bu kişiler ayaklarının üstlerinde tek başına durmakta zorlanabilirler. Her ne kadar mutlu hissederlerse hissetsinler tek başlarına yalnız kalmak istemezler. Bu yüzden sırf yalnız olmamak için iyi olmayan ilişkiler içerisinde bile kendisini bulabilir.

Bu kişiler duygusal olarak iyi hissetmek için çok fazla diğer insanlara bağlılık gösterirler. Onlar çok hassastır bu yüzden bir insana ait olmaya ihtiyaç duyabilirler. Şımartılmak ve başka insanlar tarafından ilgilenilmek isterler.

Yedinci ev aynı zamanda insanların diğer kişilerle birlikte nasıl iletişim kurduğunu da gösterir. Aynı zamanda insanlarla nasıl işbirliği içerisinde olduğumuzu ve nasıl anlaştığımızı da 7. ev belirler. Bu kişilerin yaşamlarında yer alması gereken kişi hassas, iyileştirici, ve huysuz bir kişi olmalıdır. Aynı zamanda bu kişiler erken yaşta evlenmek isterler çünkü birisi tarafından korunma ihtiyacı hissedeler.

Bu kişiler aynı zamanda partnerlerinin onlar hakkında ne düşündüğü konusunda oldukça meraklı olabilir. Çok stresli olabilirler ancak birileri tarafından takdir edildiklerinde kendilerini harika hissederler. Romantik hareketlerden çok hoşlanırlar bu yüzden çevrelerindeki insanlar tarafından daima anlayışlı ve şefkatli bir şekilde davranılmak isterler.

Ay’ı yedinci evde yer alan kişiler kendi görüntüleri konusunda oldukça hassastır ve çevrelerindeki insanların onlar hakkında ne düşündüğünü çok önemser. İş yaşamlarında oldukça çalışkan olan bu ikiler aynı zamanda sanat dallarında da yetenekli olabilir.

ETİKETLER