• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Plüton’u Terazi Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Plüton‘u Terazi burcunda olan kişiler dünyayı değiştirmek isteyen ancak bunu katı kurallarla gerçekleştirmek istemeyen kişilerdir.

Onların başarmak istedikleri şeyler genellikle insanların işbirliği yapmasıyla oluşacak şeylerdir.

Tarzı: Barışsever ve idealist
Özellikleri: Uyumlu, diplomatik ve analitik
Zayıflıkları: Kararsız ve kaygılı
Tavsiye: Zerafet bazen saflıkla karıştırılabilir.
Ünlüleri: Amy Winehouse, Marion Cotillard, Nicki Minaj, Ryan Gosling, Paris Hilton.

Bu kişiler ateşli tartışmalar olan ortamları sakinleştirmede ustadırlar. Ne zaman bir kıvılcım olsa bu kişiler diplomatik yetenekleri, sabırları ve ikna etme kabiliyetleri ile bombayı etkisiz hale getirebilir.

Huzuru korumayı çok severler bu yüzden doğru iş için doğru insanı bulmak isterler bu da onları çoğu zaman ego merkezli yapabilir. Problemlere en iyi çözüm yollarını Plüton Teraziler bulur.

İkili ilişkiler ise onlar için bir hayli önemlidir. Onlar eve gelmeyi ve partneri ile birlikte vakit geçirmeyi çok sever. Mantıklı ve zeki prensipleri vardır ve bunu ilişkilerinde yaşadığı problemlerle de sık sık kullanıyor ancak şunu unutmamalıdırlar ki duygusal konularda daha farklı olmalıdırlar.

Sadık ve azimlidirler bir şey yapmaya karar verdiklerinde onlar için vazgeçmek yoktur. Çok katı ancak bir o kadar da hoşgörülüdür.

ETİKETLER