• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Yay Burcu Erkeği ve Terazi Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Yay erkeği ve Terazi kadını da iyimser ve açık fikirli kişilerdir bu yüzden bu çift birbirleriyle çok uyumlu olacaktır ve daima birbirlerinin pozitif yanlarını göreceklerdir.

Terazi kadını, Yay erkeğinin canlı kişiliğinden etkilenecektir birlikteyken daima neşeli olan bu ikili sürekli birlikte olmak isteyecektir. İkisi de birbirleri için mükemmel bir partner olduklarını anlayacaktır.

Terazi kadını bir anda aşık olur ve Yay erkeğinin kişiliğinden etkilenir. Yay erkeği ise birisini keşfederek yavaş yavaş aşık olur. Oldukça dengeli ve sakin olan Terazi kadını Yay erkeğinin ilgisini çekecektir.

Birlikteyken bu ikili oldukça etkili bir iletişim kuracaktır. Çünkü ikisi de entellektüel bir kişiliğe sahiptir ve yüz yüze derin konuşmalar içerisine girmeyi severler ve ilginç konular hakkında konuşacaklardır.

Terazi kadını, Yay erkeğinin maceralarını dinlemeyi sevecektir ve onunla birlikte dünyayı keşfetmek isteyecektir. İkisi de bağımsızdır bu yüzden birbirlerini sıkmayacaklardır.

Olumsuz Özellikleri

Yay erkeğinin diğer erkeklere göre daha az romantik olması, Terazi kadınını zaman zaman kötü anlamda etkileyecektir. Ayrıca bağımsızlığına çok düşkün olan Yay erkeği ilişkiye bağlanmazsa eğer Terazi kadınını hayal kırıklığına uğratacaktır.

Terazi kadını büyük resme bakarken, Yay erkeği ise anı yaşamakla meşguldür. Ayrıca bu ikili oldukça kararsızdır ve zaman zaman karar verme konusunda sorunlar yaşayabilir.

Aynı zamanda bu çift finansal anlamda da sıkıntılar yaşayabilir. İkisi de savurgandır bu yüzden para konusunda daha dikkatli harcamalar yapması gerekmektedirler.

Yay Erkeği ve Terazi Kadınına Tavsiye

Eğer Terazi kadını, Yay erkeği ile birlikte olmak istiyorsa daima iyimser olmalıdır. Yay erkeği daima pozitif olan ve düşünen insanların yanında olmak ister. Aynı zaman onu kesinlikle kıskandırmaya çalışmasın.

Eğer ikisi de ilişkiyi idealleştirmeye çalışırsa birçok hayal kırıklığı yaşayacaktır.