• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Akrep Burcu Erkeği ve Koç Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Akrep erkeği de Koç kadını da ilişkiyi yönetmek ister bu yüzden ikisi de ilişkilerindeki rolünde dikkatli olmalıdır ve birbirlerine dönüşümlü olarak lider konumunda olmalarına izin vermelidir. Koç kadını, Akrep erkeğinin kuvvetli kişiliğinden çok etkilenecektir.

Aralarında oldukça ilginç bir çekim vardır, bazen birbirlerini anlamaları oldukça güç olsa da aralarındaki tutku gerçektir. Akrep erkeğinin gizemli kişiliğinden etkilenen Koç kadını onunla birlikteyken hiç sıkılmayacaktır.

Akrep erkeği ise Koç kadınının bağımsız kişiliğinden ok etkilenir aynı zamanda Koç kadının cesur tavırları da ona çok çekici gelir. İkisi de çok enerjik ve tutkulu bir karaktere sahiptir bu yüzden bu ikili bir araya geldiğinde birçok şeyi başarabilir.

Akrep erkeği, Koç kadınının ateşli ve dürtücü kişiliğinden hoşlanır. Oldukça korumacı ve sahiplenici olan Akrep erkeği oldukça korumacı davranacaktır. Bu ikilinin birbirlerine olan şefkati ve sadakati eşsizdir. Bu çift birlikte olmaya karar verir vermez oldukça uzun süreli bir ilişki yaşayacaktır.

Birbirlerine duydukları oldukça derin ve duygusaldır hatta ruhsal desek yeridir. Bu çift ileride büyük bir aile kuracaktır.

Olumsuz Özellikleri

Koç kadını, Akrep erkeği hakkında bir şeyler öğrenirken oldukça çok zaman harcayacaktır çünkü Akrep erkeği duygularını ve hissettiklerini hemen paylaşan birisi değildir.

Oldukça derin düşünen Akrep erkeğinin tutkusu zaman zaman onu dayanılmaz yapabilir. Koç kadını ise Akrep erkeğinin daha sabırlı olmasını isteyecektir.

Akrep Erkeği ve Koç Kadınına Tavsiye

Akrep erkeği ve Koç kadını birbirlerinin zıttı değildir ancak birbirlerini anlamaları biraz uzun sürebilir. Eğer bu ikili enerjilerini doğru şekilde kullanmazlarsa birbirlerini yıkabilir.

İkisi de kıskançtır. Ancak Akrep erkeği intikamcıdır ve düşünmeden hareket eder. Bu yüzden bu ikili birbirlerine olan sevgilerini akıllı bir şekilde kullanmalıdır. Koç kadını, Akrep erkeği ile birlikte olmak istiyorsa sabırlı olması gerekmektedir.