• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Hande Erçel Kimdir? Hande Erçel Burcu ve Yükselen Burcu Nedir?

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Hande Erçel, 24 Kasım 1993 tarihinde Balıkesir’in bir ilçesi olan Bandırma’da dünyaya gözlerini açtı. Üniversite eğitimini müzik ve sahne sanatları konularında Türkiye’nin en iyi üniversitelerinden birisi olan Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinde Geleneksel Türk Sanatları bölümünde aldı. 2015 senesinde Azerbaycan’da gerçekleşen Miss Civilization of the World (Dünya Medeniyetler Kraliçesi) yarışmasıyla gözleri üzerine çekti. İlerleyen senelerde, ünlü oyuncu ilk deneyimini Çılgın Dershane filmiyle yaşadı. Daha sonrasında ise dizi sektörüne giriş yaptı. İlk dizisi Hayat Ağacı oldu. Bu dizide Selen Karahanlı karakterini canlandıran Erçel, dizide İdil Fırat ve Fikret Kuşkan’la başrolleri paylaştı. Güneşin Kızları dizisiyle kendisinin en iyi çıkışını yakaladı.  2016 senesinde Aşk Laftan Anlamaz dizisinde Burak Deniz ile başrolleri üstlendi. 2017 Senesindeyse Siyah İnci dizisinde Tolga Sarıtaş ile başrolleri paylaştı. Sonrasında Halka dizisinde rol aldı.

Halen Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinde eğitimine devam eden Erçel, Kerem Bürsin ile başrolde bulunduğu Sen Çal Kapımı dizisinde rol almaktadır.

Hande Erçel’in burcu Yay‘dır ancak yükselen burcunu doğum saatini bilmediğimiz için bilemiyoruz.