• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Yükselen Terazi Burcu Genel Özellikleri ve Fiziksel Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 2,33 out of 5)
    Loading...

Yükselen Terazi burçlarının keskin bir zekası vardır ve insanların ve durumların hassas noktalarını anlayacak kapasiteye sahiptirler. Bazen farkında olmadan da kendilerini ön plana çıkarmaya çalışmaktadırlar.

Yükselen Terazi burçları adaleti ve onuru büyük bir ölçüde önemsemektedir. Sosyal yaşamları oldukça dengelidir. Sadece duygusal olarak aynı zamanda sosyalleşecek bir partner aramaktadırlar. İnsanları olumlu bir şekilde etkileyecek güçlü bir sosyal kişilikleri vardır. Takım çalışması ve toplu aktiviteleri çok severler. Aynı zamanda insanlar tarafından beğenilmek onları tatmin etmektedir.

Aşk hayatlarında ise oldukça romantiktirler onlar ‘büyülü‘ bir atmosfer oluşturmakta ustadırlar. Güçlü bir sezgileri vardır ve birisiyle tanıştıklarında hayatlarının nasıl değişeceğini bilmektedirler. Günlük birlikteliklerden çok geleceğe dönük ilişkiler ilgilerini çeker. Partneriyle büyük planlar yapmak onların hoşuna gider.

Girdikleri her ortama kolay bir şekilde uyum sağlayabilmektedirler ve onlar için uyum sağlamak çok önemlidir. Olayları doğru bir şekilde tartıp ölçerler ve bu yüzden hukuk alanında başarılı olabilirler, ayrıca iyi bir eleştirmen de olabilirler.

Ev konularıyla ilgilenmekten büyük keyif alırlar. Renkler konusunda özellikle uyum yaratabilme yetenekleri vardır. Güçlü mizah anlayışları vardır bu yüzden insanlar onların yanındayken hiç sıkılmazlar. İnsanlar onlarla birlikte olmaktan keyif alırlar fakat Yükselen Teraziler genelde yüzeysel arkadaşlıklar kurarlar bu yüzden uzun süreli arkadaşlıklar pek olmaz.

Oldukça hassastırlar. Bir olayın altında yatan şeyleri kolay bir şekilde hissedebilmektedirler. Uyumsuz ve sıkıcı insanlardan uzak dururlar.

 

Yükselen Terazi Kişilik Özellikleri

Yükselen Teraziler, Venüs gezegeni tarafından yönetilmektedirler. Güzelliğin ve sevginin temsilcisi olan Venüs onlara büyük bir zarafet bahşetmiştir. Oldukça entellektüel ve zekidirler. İnsanların duygularına hassas bir şekilde yaklaşıp saygı duyarlar. Aynı zamanda biraz rekabetçi ve gösterişçi de olabilirler.

Yükselen Teraziler sosyal adaletin öncüleridir. Onlar insanlarla hem kişisel hem de sosyal seviyede güçlü bir etkileşim kurarlar. Adaletlidirler ve olaylara ön yargısız yaklaşabilirler. İnsanların saygısını kazanmak isterler bu yüzden grup çalışmalarına büyük önem verirler.

Geniş bir çevreleri vardır. Komik, eğlenceli ve arkadaş canlısıdırlar ancak arkadaşlıkları sığ ve kısa süreli olabilir. Estetik duyguları çok gelişmiştir bu yüzden Yükselen Terazi burçları iyi birer sanat eleştirmeni olurlar.

İçgüdüleri oldukça kuvvetli olduğu için ilgilendikleri insanın ona olan ilgisinin ne boyutta olduğunu rahat bir şekilde sezerler. Dengeli ve düzenli ortamlarda bulunmak onları duygusal olarak güvende hissettirir.

 

Yükselen Terazi Fiziksel Özellikleri

Yükselen Teraziler cazibeli yapılarıyla dikkatleri üzerlerine çekerler. Genelde kahverengi gözlüdürler ve vücut hatları keskindir. Orta ya da uzun boyludurlar. Zaman geçtikçe kilo almaya meyilli olurlar. Yüzleri ise ovaldir.