• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Yükselen Balık Burcu Genel Özellikleri ve Fiziksel Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Yükselen Balık burçları hem ruhsal hem de beyinsel olarak yeni deneyimler yaşamayı severler. Onlar için yeni şeyler keşfetmek ruhlarının gıdasıdır. Özgür, sosyal bilincin farkında olunduğu ütopik bir dünya hayal ederler.

Onlar adaleti, onuru, kardeşliği ve eşitliği arzularlar. Özgürlük onlar için çok önemlidir bu yüzden cinsiyet, yaş, ırk gibi ayrımcılıklara karşıdırlar. Bu ideolojileri hayatlarının sonuna kadar onlara eşlik edecek. Oldukça cömert ve şefkatlidirler, ancak içe dönük olduklarında kendilerini yalnızlaştırırlar ve cesaretleri kırılır. Yalnız olduklarında teatral bir şekilde kaybolurlar. İçlerinde güçlü bir sanatsal anlayış vardır.

Varlıklarına mantıklarından çok akılları ile yön verirler. Bu da onlara sanat dünyasında oldukça büyük bir yetenek verir. Kişiliklerini kolay bir şekilde değiştirebilirler. Duygularını doğru bir şekilde geliştirirler ve doğru bir vizyona sahip olurlar.

Yükselen Balık Kişilik Özellikleri

Yükselen Balık burçları Neptün gezegeni tarafından yönetilmektedir. Bu da onları oldukça yenilikçi yapar. Ruhsal olarak daima yeni şeyler denemeye açtırlar. Ancak her şeyi abartmaya meyilleri vardır bu yüzden risk alma konusunda oldukça çekimser olabilirler. Bundan dolayı hayallerini gerçeğe dönüştürmede biraz zorlanabilirler. Duygusal olarak güvende hissetmelerine ihtiyaçları vardır.

Kendilerini ruhsal ve akılsal açıdan genişletmeye odaklanmışlardır. Akıllarındansa duygularına öncelik vermektedirler. Adalet ve özgürlüğün olduğu mükemmel bir dünya düşlerler. Ve popüler bakış açılarına karşı olsa bile fikirlerine tutkuyla bağlıdırlar.

Oldukça neşeli, merhametli ve nazik bir kişilikleri vardır. Daima yardıma muhtaç olan insanlara yardımcı olurlar.

Kendilerini sanatsal açıdan açıklamaktan ve farklı kişilikler içine girmekten dolayı sınırları aşılmaz ve tükenmez bir yaratıcılıkları vardır. Duygularını yapıcı bir şekilde kullanabilme yetenekleri vardır.

Yükselen Balık Fiziksel Özellikleri

Yükselen Balık burçları genelde dolgun ve orta boyludurlar. Gözleri genelde geniş, sabit ve çekicidir. İlk görüşte oldukça gizemli ve sessiz bir izlenim yaratabilir.