• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Akrep Burcu Erkeği ve Terazi Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Akrep erkeği ve Terazi kadını oldukça iyi bir çift olabilir çünkü Terazi kadını, Akrep erkeğinin yoğun kişiliğini dengeleyecektir. Güce tutkun olan bu kadın, Akrep erkeğinin her şeyi kontrol altında tutmasına kapılacaktır.

Akrep erkeği alfa bir erkek iken Terazi kadını da onun yanında duran edepli bir kadın olacaktır. Ayrıca Terazi kadınının sosyal olması Akrep erkeği için iyi olacaktır çünkü Akrep erkeği yeni arkadaşlıklar kurmakta çok zorlanır.

Terazi kadını, Akrep erkeğini tüm çekiciliği ve çok yönlü kişiliği ile etkileyecektir. Bu ikilinin ilişkisi oldukça sıcak olacaktır ve yaşamlarında olup biten her şeyi unutup bir tek birbirlerine odaklanacaktırlar.

Akrep erkeği sakin kalacaktır ve Terazi kadınının kararsız kişiliğini kabullenecektir. Terazi kadını huzur ve uyum ister bu yüzden Akrep erkeği ona ona sert ve baskıcı davranmadığı sürece harika bir ilişkileri olacaktır.

Olumsuz Özellikleri

Terazi kadını ve Akrep erkeği arasındaki kimyayı kimse inkar edemez. Ancak bu onların asla kavga etmeyeceği ve farklı karakterlere sahip olmadığı anlamına gelmemektedir.

Terazi kadını flörtöz davranışlarda asla bir sakınca görmez. Ancak Akrep erkeği çok sahiplenicidir bu yüzden Terazi kadınını kiminle birlikte görürse görsün onu içten içe çok kıskanacaktır.

Aynı zamanda zaman zaman Akrep erkeği, Terzi kadınının samimi olmadığını düşünebilir çünkü Terazi kadını çok iyimser ve yardımseverdir. Bu da Terazi kadınını üzecektir.

Akrep Erkeği ve Terazi Kadınına Tavsiye

Eğer Akrep erkeği, Terazi kadınını daha çok dinlerse onun çoğu zaman haklı olduğunu görecektir. Tabii ki Terazi kadınının da haksız olduğu zamanlar olacaktır ancak bu durumlarda sakin kalmalı ve mantıklı bir şekilde ona fikir vermelidir. Öfkeli olması her şeyi daha kötü yapacaktır.

Terazi kadını da diğer erkeklerle flört etmemeye dikkat etmelidir. Akrep erkeği çok sahiplenici ve kıskançtır. Bu yüzden daima Akrep erkeğine sadık olduğunu göstermelidir.