• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Venüs’ü Yengeç Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Venüs‘ü Yengeç burcunda olan bireyler doğuştan ailelerini ve dostlarını korumacıdırlar. Her şeyin olması gerektiği gibi ilerlemesinden emin olmak isterler ve hiçbir problemle karşılaşmak istemezler.

Mükemmel bir partnerdirler ve partnerlerinin de kendisiyle oldukça ilgilenmesini isterler. Gösterdikleri ilgi ve şefkatin aynısını partnerlerinden beklerler.

Tarzı: Baştan çıkarıcı ve iyileştirici

Özellikleri: Rahat, kibar ve hamarat

Olumsuz yönleri: Değişimi kabul etmek ve bazen harekete geçmek

Tavsiye: Hayatta daima daha derin anlamlar aramalı.

Ünlüler: Barack Obama, Angelina Jolie, Keanu Reeves, Ben Affleck, Carl Jung.

Venüs Yengeç‘ler partilere gitmektense evde kalmaktan, temizlik yapmaktan ve rahatlatıcı aktiviteler yapmaktan keyif alırlar. Evlerine çok önem verirler ve güvenli olmasını isterler.

Ev dizaynı, bahçe işleri ve dekoratif alanlarda marifetleri vardır. Karşısındaki insanın ihtiyaçlarını hissederler ve onlara yardımcı olmak isterler. Ailelerini ve arkadaşlarının yanında olur ve onları her konuda desteklerler. Oldukça empatiktirler ve bununla birlikte hassastırlar bu yüzden duygusal olarak hayal kırıklığına uğradıklarında yoğun bir şekilde tepki gösterebilirler.

İlk başta soğuk görünebilirler bu onların sadece dikkatli olmalarından kaynaklıdır. Her şeyden çabuk etkilenirler bu yüzden kendilerini sık sık sakinleştirmelidirler.

ETİKETLER