• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Su Elementindeki Burçlar Hangileridir ? Özellikleri Nelerdir?

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Su elementi hareketi temsil eder fakat bu yavaş ve istikrarlı şekildedir. Dalgalar halinde dönmesi ise içindeki gizemi gösterir. Su elementinin yönettiği evler ise dördüncü, sekiznci ve on ikinci evlerdir. Zodyak’ta Su elementine mensup olan burçlar ise Yengeç, Akrep ve Balık‘tır. Su elementi ölümü, hayali ve masalları temsil etmektedir. Yani ruhun gizli kalan kısımlarını sembolize eder.

Su burçları etrafındaki insanlara ile kalpten ve ruhtan bağlıdırlar. En sezgisel burçtur ve psişik güçleri sayesinde harika birer konuşmacı olurlar ve fark edilmeyeni bulurlar. Oldukça hayalperest, tatlı, empatik, dramatik ve şefkatlidirler.

Su burçlarından harika şair, detektif, doktor, terapist olur çünkü onlar hayatın karışık kısımlarını keşfetmekten haz duyarlar. Aynı zamanda çok dinlendirici ve kadınsı bir elementtir. Su burçları herkesten daha derindir ve muhtaç kişilere yardım etmek için her şeyi yaparlar. Aynı zamanda oldukça hassastırlar ve duygularını herkesten daha yoğun yaşarlar. Bir o kadar da şefkatli ve anlayışlıdırlar.

Diğer insanlarla duygusal olarak kolay bir şekilde bağ kurabilirler bu yüzden onların yükünü de üstlerine alırlar. Fakat dikkatli olmalıdırlar çünkü bazen diğer insanlara çok fazla önem verirken kendi ihtiyaçlarını göz ardı edebilirler. Depresyona meyillidirler bu yüzden dikkatli olmalıdırlar.

Güçlü yönleri:
Anlayışlı
Güvenilir
Sadık
Merhametli
Uysal

Zayıf yönleri:
Dengesiz
Depresyona meyilli
Mantıksız
Saf
Öz eksikliği