• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Plüton’u Koç Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Plüton’u Koç burcunda olan kişiler tüm Zodyak’ın en kararlı ve en inatçı burçlarından birisidir.

Dürtüsel ve dönüşümcü kişilikleri vardır. Hayalleri imkansız olsa bile onlardan vazgeçmezler.

Tarzı: Arzu ve yetki verme isteği ile dolu
Özellikleri: Hızlı, iyimser ve başarılı
Zayıflıkları: Pervasız, anlayışsız ve küstah
Tavsiye: Tavsiye istemekten çekinme
Ünlüleri: Thomas Edison, Jules Verne, Mark Twain, Claude Monet, Lewis Carroll, Gustave Eiffel.

Onlarda şahin gözü vardır ve etraflarında olan biten her şeyi açık bir şekilde görebilmektedir. Yeteneklerine güvenirler ve potansiyellerinin üstüne çıkmak isterler.

Seçici bir doğaları vardır aynı zamanda kendilerinden beklentileri de bir o kadar büyüktür. Olgunluk çağına gelmeden önce kusurlarının farkına varacaklardır ve bu da onlar için çok iyi olacaktır.

Arkadaşları arasında büyük ihtimalle en olgun olanı onlardır. Onlar finansal anlamda bağımsız olmak isterler ve dış görünümlerinin nasıl olduğu konusunda çok fazla endişe duyarlar. Eğer onlar bir şey yapmak isterlerse bunun için izin almayacaklardır.

Eğer başarılı olacaklarından eminseler, planlarını gerçekleştirmek için yıllar boyunca bekleyebilirler. Harika fikirleri vardır ve büyük başarılara imza atmak isterler. Cesurdurlar ve böylelikle seçecekleri yolun peşinden şüphe etmeden gideceklerdir.

İkili ilişkilerinde ise oldukça hırslı ve güç delisi oldukları için büyük ihtimalle maddi anlamda durumu iyi olan birisiyle birlikte olmak isteyecektir.

ETİKETLER