• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Güneş’i İkinci Eve Düşenlerin Kişilik Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Güneş‘i ikinci eve düşen kişiler enerjilerinin neredeyse tümünü para kazanmaya ve biriktirmeye harcamaktadırlar. Bu kişilerin aklı daima zengin olmakla meşgul olabilir çünkü zengin olmak onları güvende ve önemli bir yerdeymiş gibi hissettirecektir.

Bu kişiler finansal aktivitelerle ilgilenmeyi çok önemli görmektedir ve bu konuda da oldukça yetenekli olabilir ve İş yaşamlarında oldukça başarılı olabilirler. Güneşin ikinci evde yer almasından dolayı bu kişiler çok küçük yaşlardan itibaren kendi paralarını kazanmaya başlayabilirler. Ancak bu kişiler paralarını çarçur etmek yerine biriktirmeyi tercih edecektir.

Güçlü yanları: Tensel, sezgileri güçlü ve zeki
Olumsuz özellikleri: Sahiplenici ve kontrolcü
Tavsiye: Gururlarının kararlarını etkilemesine izin vermeliler.
Ünlüler: Elvis Presley, Marion Cotillard, Audrey Hepburn, Aishwarya Rai.

Güneş’i ikinci eve düşen kişiler kazandıkları paralar ile gurur duyan kişilerdir çünkü bu kişiler finansal anlamda kendilerini güvende hissetmek isterler. Ayrıca bu kişiler daima verdikleri sözleri tutarlar ve boş sözler söylemezler.

Ayrıca bu kişiler kendilerini üzgün ya da depresif hissettikleri zaman soluğu alışveriş merkezlerinde alabilir. Bu kişiler pahalı eşyalar satın alarak rahatlayabilirler. Bu kişilerin yaşamlarında en önemli olan konu paradır.

Güneş’i ikinci evde olan kişiler aynı zamanda gözleriyle alakalı sorunlar ya da konuşma bozukluğu yaşayabilirler. Kibar ve açık fikirli olan bu kişiler daha fazla cömert olmalıdırlar.

Olumsuz Özellikleri

Maddiyata önem verebilirler ancak bu kişiler insanlarla kurdukları ilişkileri de önemsemeyi öğrenmelidir. Materyalist bakış açılarını az da olsa değiştirmeye çalışmalıdırlar.
Ayrıca bu kişiler özgüvenlerini bile finansal durumlarına bağlarlar bu yüzden bu kişiler çok fazla materyalist olmamaya çalışmalıdır. Bir tek para onları mutlu etmez bu yüzden bunu bir hayat dersi olarak algılamalıdırlar.

Sadece iyi para kazanmak için belli bir işte çalışabilirler bu yüzden burada tutkularını ve isteklerini hatırlamalıdırlar. Çok sahiplenici ve sevdiklerine bağlıdırlar.

ETİKETLER