• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Mars’ı İkinci Evde Olanların Kişilik Özelliği

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Mars’ı ikinci evde yer alan kişiler enerjilerinin tümünü para kazanmaya harcayabilir. Bu kişiler için mal & mülk sahibi olmak ve güzellik içinde yaşamak çok önemlidir.

Alışverişe bayılırlar bu yüzden zaman zaman müsrif davranabilirler. Bu kişiler aynı zamanda para biriktirme konusunda zorluk yaşayabilir bu yüzden bu özelliklerini değiştirmeye çalışmalıdırlar. Bu kişiler yeteneklerine daha fazla odaklanmalıdırlar.

Güçlü yanları: Çalışkan, zarif ve düzenli
Olumsuz özellikleri: Materyalist ve yüzeysel
Tavsiye: Diğer insanların takip ettiği zorluklar konusunda dikkatli ol.
Ünlüler: Leonardo DiCaprio, Scarlett Johansson, Robert Downey Jr, Ryan Reynolds.

Mars’ı ikinci evde yer alan kişilerin güçlü bir bakış açıları vardır. Sadece inanmak istediği şeylere inanabilirler bu yüzden sık sık insanlarla bir tartışma içerisine girebilirler. Onlar için inançlarına sadık kalmak çok önemlidir. Ayrıca kendi inançlarını başkasına empoze etmeyi de hiç sevmez.

Çok büyük bir evleri olsun isteyebilirler ve bununla birlikte pahalı bir arabaya sahip olmak da onlar için önemli olabilir. Bu kişiler finansal olarak iyi durumda olduklarında kendilerini de güvende hissederler.

İlişkilerinde ise bir yanlış yaptığı zaman hatalarını itiraf edecektir ancak kırılgan hissedecektirler. Fiziksel olarak dokunmaktan ve hareket etmekten çok hoşlanırlar. El yetenekleri oldukça gelişmiş olabilir bu yüzden iyi bir cerrah, kasapçı ve mühendis olabilirler. Bu kişiler için finansal kaynaklar çok önemlidir.

Ayrıca konu iş yaşamları olduğunda bu kişiler oldukça agresiftir. Maddi açıdan iyi paralar kazanmak için her türlü riskleri göze alırlar. İş yaşamlarında çok rekabetçi tavırlar gösterebilirler. Çok çalışkandırlar. Sevdiklerine karşı çok sahiplenici davranabilirler.

Bu kişiler bağımsız olmayı sevdikleri kadar iş yaşamlarındaki pozisyonları ile de gurur duymak isterler. Çok inatçıdırlar ve sadece kendi inandıkları şeyin doğru olduğunu düşünürler.