• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Aslan Burcu Erkeği ve İkizler Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 2,00 out of 5)
    Loading...

Aslan erkeği ve İkizler kadını tanıştıkları ilk andan itibaren birbirleri ile uyum içine olabilen bir ikilidir. İkisinin de çocuksu olan bir mizah anlayışı vardır.

Eğlenceli ev açık fikirli olan İkizler kadını, Aslan erkeğini daha rahat hissettirebilir. Aslan erkekleri ilginin merkezinde olmak ister ve İkizler kadını onu eğlendirdiğinde ikisi de spot ışıklarını paylaşır.

İkisinin ilişkisi romantik komedi diyebiliriz. Çünkü ikisi de açık fikirli ve sosyaldir. Aslan erkeği, İkizler kadınının ilişkiden heyecan istemesini anlar çünkü ikisinin de beklentisi aynıdır.

İkizler kadını ne olursa olsun daima Aslan erkeğinin yanında olacaktır. Aslan erkeği ise hem sevgi hem de finansal anlamda oldukça cömert olacaktır. Aslan erkeği ve İkizler kadınının hayatı oldukça mutlu ve rahat olacaktır çünkü ikisi de birbirinin kafa dengidir.

İkisi de eğlenmeyi ve yeni insanlar tanımayı çok sever ve birlikte partiler düzenlerler. İkizler kadını, Aslan erkeğine yeterince ilgi verirse ve onu iltifatlara boğarsa onu çok mutlu edecektir.

Olumsuz Özellikleri

İkizler kadınının çok flörtöz olması Aslan erkeği ile olan ilişkisine zarar verebilir. Aslanlar sadakatsizliğe anlam veremez ve aldatıldıklarını düşündükleri anda ikinci bir şans vermezler.

İkisi de zaman zaman kontrol yüzünden tartışabilir. Aslan erkeği agresiftir ve lider olmak ister, İkizler kadını da Aslan erkeğine karşılık verir. İkisi de zekidir bu yüzden tartışmaları da oldukça güçlü olacaktır.

Aslan Erkeği ve İkizler Kadınına Tavsiye

Eğer Aslan erkeği, İkizler kadınının ilgisini istiyorsa onun ailesine karşı nazik olmalı ve daima yeni şeyler yapmaya açık olmalıdır. İkizler kadınının mutlu olması için çeşitlilik bir önkoşuldur.

İkizler kadını ise olduğundan daha güçlü ve özgüvenli görünmelidir ayrıca ilgi merkezinde olmayı seven Aslan erkeğinin spot ışıklarını çalmamaya gayret etmelidir.

Tartışma esnasında ise ikisi de birbirlerinin görüşlerini anlamaya çalışmalıdır.