• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Balık Burcu Erkeği ve Balık Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Balık erkeği ve Balık kadını ilişkisi oldukça şefkatli olacaktır. Bu ikili birbirlerinin ihtiyaçlarıyla çaba harcamadan ilgilenecek ve yardım edecektir. Ancak ikisinin de pratik olmayışı bu ilişkide zorluk çıkarabilir.

İkisi de akıllarından çok kalpleri ile düşünür bundan dolayı bu ikilinin objektif olabilmesi için daha fazla çaba göstermesi lazım. Bu ikilinin ilişkisi bir yandan acı verici iken bir yandan da çok güzeldir.

İkisi de Su elementine mensup olduğu için oldukça empatiktirler bu yüzden birbirlerinin hissettiklerini tahmin edebilmede çok iyidirler. Sözcüklere gerek duymadan iletişim kuran bu ikili birbirlerini çok iyi anlayacaktır.

Oldukça hayalperest ve hassas olan Balık erkeği ve Balık kadını birlikte iken çok hayal kuracaktır çünkü ikisinin de iç güdüleri çok güçlüdür. Aynı zamanda oldukça nazik ve yaratıcı olan bu ikili ruhsal konulara ilgi duyacaktır.

Bu çiftin ilişkisi fiziksel ve duygusal olarak oldukça derin olacaktır. İkisi de kendilerini birbirlerine ait hissedecektir.

Olumsuz Özellikleri

İkisinin de aynı burç olması birbirleri ile çok iyi anlaşacakları anlamına gelmiyor. Balık erkeği ve Balık kadını ikilisi zaman zaman kavga edebilir çünkü ikisi de açık sözlü ve kesin konuşmaz.

İkisi de kavga ve gürültü sevmez bu yüzden huzurlarını kaçırmamak için yalana başvurabilirler. İkisi de çok hassas olduğu için çevrelerindeki insanlardan etkilenirler. Ayrıca Balıklar para kazanmada ve biriktirmede oldukça kötüdürler bu yüzden finansal olarak da zor zamanlar yaşayabilirler.

Balık Erkeği ve Balık Kadınına Tavsiye

Balık erkeği eğer Balık kadını ile birlikte olmak istiyorsa olayları dikkatli bir şekilde analiz etmelidir. Aynı zamanda Balık kadınının karşılaştığı problemlerde ona yardımcı olmayı denemelidir.

Balık kadını ise Balık erkeğine hislerini söylemeli ve onu daha dışa dönük birisi yapmaya çalışmalıdır.