• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Oğlak Burcu Erkeği ve Yay Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Oğlak erkeği ve Yay kadını eğer birlikte zorluklara göğüs germeyi kabul ederse oldukça güzel bir ilişki yaşayacaktır. İkisi de farklı kişiliklere sahiptir ancak bu ikili birbirlerinin bu özelliklerine hayran olacaktır.

Bu ikili birlikteyken bir yolculukta olduklarını fark edecektir. İkisi de oldukça bilgilidir bu yüzden bu ikilinin konuşmaları oldukça ilgi çekici olacaktır. Yay kadını, Oğlak erkeğine daha az alaycı olma konusunda yardımcı olacaktır.

İkisi de insanları ve olayları iyi bir şekilde anlar bu yüzden ne yaparlarsa yapsınlar başarılı olurlar. İkisinin de büyük ihtimalle başarılı bir kariyer yaşamı olacaktır. Ayrıca ikisi de aşırı derecede kıskanç değildir. Bu durum en çok bağımsızlığı seven Yay kadınını mutlu edecektir.

Oğlak erkeği oldukça dikkatlidir bu yüzden Yay kadını ilişkide en çok tutkulu olan kişi olacaktır. Oğlak erkeği bir ilişkiye adım atmadan önce hislerinden emin olmayı bekler. Entellektüel olarak birbirlerini etkileyen bu çiftin sohbet edecek çok konusu vardır. Yay kadınının yapacağı her şeyi tahmin eden Oğlak erkeği onu şaşırtacaktır.

Olumsuz Özellikleri

Yay kadını ve Oğlak erkeği eğer gerçekten birlikte olmak istiyorsa ilişkilerine çok emek vermeleri gerekmektedir. Bu ikilinin tamamen farklı bir kişiliği vardır. Örneğin; Yay kadını gezmeyi çok sever, Oğlak erkeği ise nefret eder.

Oğlaklar çok gelenekçidir ve yaşam görüşlerini, inançlarını asla değiştirmezler. Yay kadını bazen Oğlak erkeğini bir şeye ikna etmeye çalışsa da daima başarısız olur.

Yay kadınları dürüstlükleri ile ünlüdür bu yüzden bazen sert sözler söyleyerek Oğlak erkeğini incitebilir. Bu yüzden bu ilişkiyi kurtarabilecek tek şey büyük bir sevgidir. Finansal anlamda ise Oğlak erkeği yatırım yapmak ve para biriktirmek isterken, Yay kadını ise aklında olan her şeyi satın almanın hayalini kurar.

Oğlak Erkeği ve Yay Kadınına Tavsiye

Eğer Oğlak erkeği, Yay kadını ile birlikte olmak istiyorsa ona daima ilgi göstermeli ve daima onun ilgisini çekecek bir şeyler yapmalıdır. Yay kadınının ilgisi çabuk dağılabilir bu yüzden rutinden uzak durmalıdır.

Ancak bu çif birlikte çok vakit geçirmelidir çünkü bu sayede birbirlerini daha çok tanırlar ve bu tür tartışmalardan kaçınacaklardır.