• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Başak Burcu Erkeği ve Oğlak Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Başak erkeği de Oğlak kadını da Toprak elementine mensup olan iki burç bu yüzden bu ikisinin hayata olan yaklaşımları benzer olacaktır. İkisi de ilişkilerinin sorumluluğunu üstlenir ve birbirleriyle ilgilenir.

Birbirlerine saygı duyacak ve takdir edecek olan bu çift yaşamlarını güzelleştirmek için çabalayacaktır. Başak erkeği de Oğlak kadını da nazik ve tatlıdır. İkisi de karar verirken oldukça dikkatli davranırlar.

Bu çift tek gecelik aşklardan yana değildir. İkisi de ilişkilerini ağırdan almak ister ve ilişkiye olan yaklaşımları ise son derece ciddidir. Oğlak kadını, Başak erkeği ile birlikteyken ona rahat bir şekilde açılabilir.

İkisi de oldukça utangaç ve ketumdur ancak birbirleriyle konuştukları sırada kendilerini çok iyi ifade edebilirler. Eğer bu çift bir konu hakkında tartışıyorsa ikisi de oldukça mantıkçı ve açık olacaktır. Bu çift dışarıdan soğuk görünebilir ancak öyle değillerdir.

İkisi de hırslı olduğu için işlerine daha fazla zaman ayırdıklarında birbirlerine kızmazlar. Başak erkeği detaylara çok fazla takılır ve Oğlak kadınının görmediği detayları görerek ona yardımcı olabilir.

Oğlak kadını da Başak erkeği kadar mükemmeliyetçi olduğu için bu ikili birbirlerini kolay bir şekilde anlayacaktır.

Olumsuz Özellikleri

Eğer Başak erkeği çok fazla eleştiri yapabilir. Ve bazen Oğlak kadınını çok fazla eleştirirse ve başında dırdır yaparsa bu Oğlak kadınının sinirlerini bozabilir.

İkisi de çok fazla mükemmeliyetçi olduğu için daima birbirlerinin kusurlarını bulabilirler. Bu yüzden bu gibi durumlarda durumu kurtaracak sözler söylenmelidir. Ayrıca birbirlerinin kötü özelliklerini kabul etmeyen bu ikili sık sık kendilerini ifade ederken zorluk yaşayacaklardır.

Başak Erkeği ve Oğlak Kadınına Tavsiye

İkisi de Toprak elementine mensup olduğu için aslında çok uyumlu ve dengeli bir birliktelik yaşayabilir. Ancak bu tabi onların kavga etmeyecekleri anlamına gelmez. İkisi de iletişim sorunu yaşadığı için kabuklarını kırmalıdır ve birbirlerine daha fazla açılmalıdır.

Başak erkeği daha fazla konuşma başlatmalı ve Oğlak kadınına sorular sormalıdır eğer bunu yapmazsa Oğlak kadını içe dönük kalacaktır ve olumsuz duygular hissedecektir.