• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

İkizler Burcu Erkeği ve Akrep Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

İkizler erkeği ve Akrep kadını birbirlerini entellektüel olarak oldukça iyi anlarlar. İkisi de ilk buluşmalarından itibaren birbirlerinden oldukça fazla etkilenmektedir.

Akrep kadını, İkizler erkeğinin canlı ve keskin zekasından oldukça etkilenir, İkizler erkeği ise Akrep kadınının dürüstlüğünden ve açık sözlülüğünden etkilenir. Diğer bir deyişle ikisi de birbirinin zekasından oldukça fazla etkilenmektedir.

İkizler erkeği ve Akrep kadını çıkmaya başladığında, İkizler erkeği Akrep kadınını etkilemek için ekstra bir şeyler yapmalıdır. Kolay kolay insanlardan etkilenmeyen Akrep kadını insanları derinden görmek ister.

Akrep kadını, İkizler erkeğinin ruhunu ortaya çıkarmak ister. İkizler erkeği ise Akrep kadınının gizemini çözmek ister ve ondan oldukça etkilenir.

İkisi de işleri daha güzel yapmaya çalışır, ikisinin de en büyük ortak özelliği ise akıl oyunlarını oynamaktan çok hoşlanmasıdır.

Olumsuz Özellikleri

İkizler erkeği dışarı çıkmayı ve arkadaşları ile iyi vakit geçirmeyi sever, Akrep kadını ise yalnızlığı ve evde takılmayı sever. Akrep kadını oldukça sahiplenici olabilir ve partnerini daima yanında görmek ister. İkizler erkeği ise birisine bağlanmaktan çok hoşlanmaz.

Akrep kadınının çok kıskanç olması ilişkiye zarar verebilir ve Akrep kadını İkizler erkeğini oldukça yüzeysel bulabilir.

Akrep kadını ilişkiye her şeyini verir bu yüzden ilişkisinin oldukça başarılı olmasını ister, İkizler erkeği ise ilişkiyi pek fazla ciddiye almaz. Bu yüzden sık sık kavga ve ayrılık yaşayabilirler.

İkizler Erkeği ve Akrep Kadınına Tavsiye

Akrep kadını güvende olduğunu ve sevildiğini hissetmek ister, İkizler erkeği ise her şeyden çok özgür olmak ister. İkizler erkeği, Akrep kadını ile birlikte olmak istiyorsa ilginç konular hakkında derin sohbetlere girmelidir. Aynı zamanda Akrep kadınına olan bağlılığını bir şekilde kanıtlamalıdır.

Eğer Akrep kadını, İkizler erkeği ile birlikte olmak istiyorsa ona ihtiyacı olan alanı vermeli ve biraz serbest bırakmalıdır.