• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Yengeç Burcu Erkeği ve Boğa Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 2,00 out of 5)
    Loading...

Yengeç erkeği ve Boğa kadını oldukça sevimli ve sevecen bir ilişki yaşayabilir. İkisi de birbirlerinin dayanağı denilebilir.

Evlerine takıntılı olan bu iki burç çok mutlu olabileceği rahat bir ortamda yaşamak isterler. Yengeç erkeği ve Boğa kadını birbirlerine büyük bir şekilde saygı duyarlar. İkisi de birbirlerine karşı oldukça ilgilidir.

Boğa kadını, Yengeç erkeğinin sağladığı güven duygusuna kapılır ve ona aşık olur. Yengeç erkeği ise Boğa kadınının sadakatine ve azmine hayran olur. Bu çift sahilde el ele yürüyüş yapmayı seven tatlı çiftlerdendir. Birlikteyken dünyanın en güzel evini birlikte inşa edebilirler.

Yengeç erkeği, Boğa kadınına duygularını daha derin bir şekilde açıklayabilmesine ikna edebilir. Nazik ve kibar ola bu çift birbirini çok iyi anlayacaktır ve oldukça güzel bir ilişki yaşayacaktır.

Olumsuz Özellikleri

Yengeç erkeği ve Boğa kadını çevresine değil de sadece birbirlerine karşı ilgi gösterdiğinde oldukça tatsız durumlarla karşılaşabilir. İkisi de birbirlerine karşı o kadar bağlı olabilirler ki ailelerini ve yakın dostlarını unutabilirler.

Bu güzel ilişkiye zarar verebilecek birçok şey vardır bunlardan birisi: sahiplenici olmaları. Aynı zamanda Boğa kadını sürekli ruh hali değişen Yengeç erkeğine karşı lan sabrını tüketebilir. Sabırlı olmaları ile tanınan Boğaların da bir sınırı vardır.

Yengeç erkeği ise oldukça inatçıdır bu yüzden kendisi ile ilgili olan hiçbir şeyi değiştirmek istemez, sadece haklı kendisi olmak ister. Boğalar asla hislerini ifade etmezler, Yengeç erkeğinin ise daima sevildiğinin söylenmesine ihtiyacı vardır.

Yengeç Erkeği ve Boğa Kadınına Tavsiye

Yengeç erkeği ve Boğa kadını ilişkisi oldukça büyüleyicidir. Yengeç erkekleri oldukça guysuz olabilir bu yüzden sabırlı olan Boğalar onlar için en ideal eştir denilebilir.

Eğer Yengeç erkeği, Boğa kadını ile birlikte olmak istiyorsa sabırlı olması gerekecektir. Boğa kadını dışarıda yemek yemeyi ve bir erkeğin ona centilmence davranmasını çok sevecektir.