• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Jüpiter’i Onuncu Evde Olanların Kişilik Özelliği

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
    Loading...

Jüpiter’in bu yerleşimi hayattaki çoğu durumda insanların şansını korumasını sağlar.

Jüpiter bolluğu ve şansı yönetir, böylece Jüpiter onuncu evdeyken bu evin insanlarını söz konusu şey kariyer olduğunda çok şanslı yapar. Ancak bu insanlar iyi şanslarına çok ama çok güvenirler ve elinde sonunda odağını vermesi bir durum geldiğinde umursamaz ya da çok gevşek olurlar. Bu yüzden bu insanların şansı kendilerine olumsuz bir şekilde de yansıyabilir. Sadece bu gerçeği bilmeleri bile onların yapmaları gerektiği şeyde daha odaklı ve verimli olmalarını sağlayabilir.

Jüpiter Onuncu Ev Özellikleri

Güçlü Yanları: Saygı gören, yetenekli ve dürüst.

Zayıf Yanları: Erteleyici ve tembel.

Tavsiye: Başkalarının yardımına daha az güvenmeleri gerekir.

Ünlüler: Steve Jobs, Angelina Jolie, Lady Gaga, Kurt Cobain.

Doğum haritasının onuncu evinde Jüpiter bulunan insanlar genellikle yeni arkadaş yapmaya, öz güvenli, büyüleyici ve çok  ikna edici olmaya müsaitlerdir. İnsanlar onları bu özelliklerinden dolayı sevecektir ve onlara hürmet edeceklerdir. Bu insanlar sosyal statüye çok önem verirler ve olabildikleri kadar özgür olmak isterler, böylece kendi işlerini kurmaları onlar için çok güzel bir adım olabilir.

Genellikle başarılı ve ünlü insanların Jüpiter onuncu eve sahip olmaları çoğu kişi tarafından bilinir. Bu insanlar sıkı çalışarak para kazanacaklardır ve rahatlık onların iyi hissetmesini sağlayacağı için lüks içinde yaşamayı isteyeceklerdir.