• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Plüton’u Başak Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Plüton‘u Başak burcunda olan kişiler dünyayı değiştirme isteği ile doğan kişilerdir. Onlar yaşamları için daima bir amaç arayan kişilerdir.

Kararlılıdırlar fakat diğer insanların onun hakkında ne düşündüğünü çok fazla sorun edebilir.

Tarzı:İyileştirici ve kolay algılayan
Özellikleri: Sadık, mükemmeliyetçi ve tensel
Zayıflıkları: Yıkıcı ve telaşlı
Tavsiye: İnsanlarla birlikte çalışırsan daha fazla verimlilik kazanabilirsin.
Ünlüleri: Julia Roberts, Tom Cruise, Sharon Stone, Uma Thurman, Mariah Carey.

Bu kişiler oldukça zekidirler ve işlerini büyük titizlilik ve ciddiyetle yerine getirmeye çalışırlar. Hiçbir şeyin kontrollerinin dışına çıkmasına izin vermek istemezler.

Gözlem, analiz, düzen gerektiren işlerde oldukça iyidirler ve onların bu etkinliğe gelebilmelerindeki en büyük nedenleri de bu yetenekleridir. Ayrıca oldukça da mükemmeliyetçidirler. Bu özelikleri onların sürekli olarak gelişmesini sağlar. Pragmatik kişilikleri sayesinde her türlü sorunu çözebilirler.

Her şeyi planlı yaparlar. Detayları fark etmekte üstlerine yoktur. Her şeyi analiz ederler bu yüzden bilim insanı ve doktorluk gibi mesleklerde başarılı olabilirler.

Onların öğrenmesi gereken en büyük ders ise: Her şey mükemmel olmak zorunda değil. Bazen başarısız olmak yetenekleri ve becerileri daha da ileriye taşımak için gerekli olan bir şeydir.

ETİKETLER