• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Terazi Burcu Erkeği ve Başak Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 1,00 out of 5)
    Loading...

Terazi erkeği ve Başak kadınının ilişkisi oldukça sakin olacaktır. İki burç da ciddi ve uzun süreli ilişkiler yaşamak istiyor bu yüzden aralarında ne olursa olsun daima ilişkilerine devam etmek isterler.

Bu çift duygusal olarak stabil olacaktır çünkü Terazi erkeği ve Başak kadını birbirlerinin düşüncelerini ve hislerini duygusal olarak oldukça iyi anlayacak ve tahmin edeceklerdir.

İkisi de son deree naziktir, ilişkileri ise uyumlu ve uzun süreli olacaktır. İlişkilerinde çok heyecan olamayabilir ancak bu ikili birlikteyken oldukça huzurlu ve mutlu hissedecektir, Terazi erkeği ise bu duruma bayılacaktır.

Başak kadını yaşamındaki bağlılıklarına büyük saygı duyar. Çok kararsız olan Terazi erkeği, Başak kadınının daima fikrini soracaktır ve yaşamındaki en büyük kararları onun vermesini isteyecektir.

Olumsuz Özellikleri

Terazi erkeği ve Başak kadını arasındaki ilişkide en önemli problemlerden birisi Başak kadınının çok eleştirici olan tutumudur. Kırılgan olan Terazi, Başak’ın yapacağı sert yorum karşısında incinebilir.

Ayrıca Başak kadını, Terazi erkeğinin çok sosyal ve diğer kişilere karşı da çok açık olduğunu düşünebilir. Ayrıca onları ayıran bir diğer özellikleri ise Başak kadınının çok fazla karamsar olması iken Terazi erkeğinin iyimser olmasıdır.

Terazi erkeği yaşamı savurgan bir şekilde yaşamak isterken Başak kadını ise oldukça tutumludur, bu da onların yaşayacakları bir diğer problem olabilir.

Terazi Erkeği ve Başak Kadınına Tavsiye

Başak kadını aşırı mükemmeliyetçi olan tutumunu aza indirmeye çalışmalıdır çünkü bu tutumu ilişkisine zarar verebilir. Eğer bu çift onları rahatsız eden şeyin ne olduğunu açık olarak konuşursa, mükemmel bir çift olabilir.
Teraziler dürüst ve açıktır bu yüzden Başak kadını sık sık onunla konuşmalı ve tartışmalıdır ancak sakin ve entelektüel şekilde yapmalıdır.

Eğer Başak kadını, Terazi erkeğiyle birlikte olmak istiyorsa onu dinlemeli çünkü Terazi erkeği ciddiye alındığını bilmek ister.