• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
 • * En az 8 karakter olmalıdır.
 • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Yay Burcu Erkeği ve Balık Burcu Kadını İlişki Uyumu

 • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,00 out of 5)
  Loading...

Yay erkeği ve Balık burcu kadını birlikteyken çok iyi vakit geçirirler çünkü ikisi de birbirlerinin sahip olduğu pozitif özelliklere odaklanırlar bu da onları oldukça güçlü bir çift yapacaktır.

Yay erkeği ve Balık kadınının kurduğu duygusal denge kimse tarafından inkar edilemez. Yay erkeği, Balık kadınının derin kişiliğini zamanla fark edecektir, Balık kadını ise duygularını Yay erkeği ile paylaşmaktan hoşnut olacaktır.

İkisi de istikrarlı bir ilişki ve birbirlerine duydukları sevgiyi daima dile getirmek istemektedirler. Yay erkeği ve Balık kadını oldukça yaratıcıdır bu yüzden birbirleri ile sık sık fikir paylaşımında bulunacaktırlar. Yay erkeği, Balık kadınının daha fazla hayalperest olmasını sağlayacaktır.

Balık kadını gizemlidir ve Yay erkeği bulmaca çözmeyi çok sever. Oldukça utangaç olan Balık kadını, Yay erkeğinin sosyal ve büyüleyici kişiliğinden etkilenecektir. Bu kadının duyguları çok derindir bu yüzden Yay erkeğine duyduğu sevgi çok içten olacaktır.

Olumsuz Özellikleri

Balık burcu kadını, Yay erkeğini çok fazla sıkmamalı ve bazen tek başına vakit geçirmesine izin vermelidir.

Yay erkeği ise Balık burcu kadınına karşı daha nazik sözler söylemelidir. Balık kadını çok hassastır bu yüzden ona karşı kurduğu cümlelere dikkat etmelidir.

Yay erkeği beyaz da olsa yalandan nefret eder bu yüzden Balık kadını bu konuda çok dikkatli olmalıdır.

Yay Erkeği ve Balık Kadınına Tavsiye

Balık kadını, Yay erkeği ile birlikte olmak istiyorsa ilişkiyi ani bir şekilde ciddileştirmemelidir. Yay erkeği ile daha çok zaman geçirdikçe zaten her şey kendiliğinden gelişecektir.

Eğer Yay erkeği, Balık kadını ile birlikte olmak istiyorsa daha fazla etkileyici olmaya çalışmalı ve ona iltifatlar etmelidir çünkü Balık kadını çok çabuk depresyona ve ruhsal çöküntüye girer.

OKUYUCU YORUMLARI
 • Yoldash
  2 sene önce

  Yay Burcu erkeği balık burcu kadın bıraksa nasl olur

  32