• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Balık Burcu Erkeği ve Akrep Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Balık erkeği ve Akrep kadını oldukça güçlü bir ilişkiye sahip olabilir. İkisi de derin bir kişiliğe sahiptir ve aşkı çok önemserler. Ortak yönleri çok olan bu ikili birbirlerine çok saygı duyacaktır. Bu eşleşme oldukça iyidir ve oldukça kuvvetlidir.

Akrep kadını birisine çok zor güvenir, Balık erkeği ise kendisini tamamen sevdiği kişiye adar. Akrep kadını, Balık erkeğinde aradığı her şeyi bulacaktır. İkisi de birbirlerine karşı korumacı ve sadık olacaktır. Bu ikilinin oluşturacakları bağ ise büyü gibi olacaktır. Oldukça romantik ve duygusal olan bu ikili kendilerini ilişkilerine adayacaktır.

Akrep kadını her şeyi yoğun bir şekilde yaşar, Balık erkeği ise Zodyak’ın en hassas burcudur. İkisi de hayalperesttir bu yüzden birlikteyken ilginç ve yaratıcı şeyler yapacaktır. Akrep kadını, Balık erkeğinin kendisine daha çok güvenmesini sağlayacaktır. Balık erkeği ise Akrep kadınına daha az kontrolcü olmayı öğretecektir.

Balık erkeği hoşgörülüdür ve Akrep kadınının ilişkiyi yönetmesine izin verecektir. Akrep kadını hem ilişkiyi hem de finansal kaynakları yönetmeyi çok sever, Balık erkeği ise bu durumdan memnun olur. Bu çiftin birbirlerine duydukları saygıdan dolayı birbirlerine yardımcı olacaktır. Yaşamda karşılaştıkları tüm zorluklarda birbirlerinin yanında olacaklardır.

Olumsuz Özellikleri

İkisi de birbirlerinin ne hissettiğini çok iyi bildikleri için birbirlerini nasıl inciteceklerini de bilirler. İkisi de Su elementine mensup olduğu için duygularına göre hareket edeceklerdir. Bu yüzden ikisinin de objektif olması çok zordur.

Balık erkeği kin tutmaz ve çok cömerttir. Akrep kadını ise kendisine yapılan yanlışı asla unutamaz bu yüzden intikamcı bir yapısı vardır bu yüzden kaba davranarak hassas olan Balık erkeğini incitebilir.

Balık Erkeği ve Akrep Kadınına Tavsiye

Eğer Balık burcu erkeği sürekli hayal kurarsa, Akrep kadını zamanla onun hayalleriyle dalga geçmeye başlayacaktır ve bu da Balık erkeğinin kalbini kıracaktır. Akrep kadını, Balık erkeğine baskı uygulamamayı bırakmalıdır.

Balık burcu erkeği eğer Akrep kadını ile birlikte olmak istiyorsa daha az duygusal ve hassas olmak gerekmektedir.