• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Yükselen Koç Burcu Genel Özellikleri ve Fiziksel Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Eğer yükselen burcunuz Koç’sa siz oldukça bağımsız, macerayı seven ve yapacağınız her şeyi başarabilecek bir insansınızdır. Sizin için görünüş çok önemlidir bu yüzden giyiminize ve kuşamınıza çok dikkat ediyorsunuz. Dürüst ve açık sözlüsünüz bu yüzden gerçekler diğerlerinin canını acıtsa bile söylemekten hiç korkmuyorsunuz. Kötü niyetli değilsiniz sadece gerçekten yanasınız.

Bir şey dikkatinizi çektiğinizde bunu aniden belli ediyorsunuz ve bir an önce ona sahip olmak istiyorsunuz. Vakit kaybetmeyi sevmiyorsunuz. Çok sabırsızsınız ve daima ‘ilk‘ olmak istiyorsunuz. Eğer işler sizin istemediğiniz noktaya gelirse ilginizi ve heyecanınızı kaybedersiniz.

Bu tavrınız hayatınızda birçok şeyi kaybetmenize neden olabilir bu yüzden kendinize biraz daha ‘ısrarcı‘ olmayı öğretmelisiniz. Hedefleriniz ve öncelikleriniz hep ellidir bu yüzden karşılaşacağınız tüm sorunların üstesinden gelebilecek yeteneğe sahipsiniz.

Sosyal bir insansınız ve insanlarla ilişki kurmayı, arkadaşlık yapmayı çok seviyorsunuz. Ama bu ilişkilerin bazıları uzun sürüyor çünkü siz ortak ilgileriniz olan insanları hayatınızda tutuyorsunuz. Farklı ilgi alanlarınız olduğunu fark ettiğinizde yeni bir partner arayışına geçiyorsunuz.

Hayatınız boyunca sizin gelişiminize yardımcı olacak birçok insanla karşılaşacaksınız. Fakat siz kendi yeteneklerinizi biliyorsunuz ve hak etmediğiniz pozisyonlar teklif edildiğinde bunu kabul etmek istemezsiniz.

Kişisel olarak verdiğiniz çabaların er ya da geç bir şekilde takdir göreceğine inanıyorsunuz. İnsanlardan yardım almayı sevmiyorsunuz.

Güçlü duygularınız ve tutkularınız var ve bu sizi genç yaşta ani bir evliliğe itebilir. Bu ilişki yürümediğinde ise çok acı çekersiniz bu yüzden duygularınızı kontrol etmeyi öğrenmelisiniz.

Egzersiz hem fiziksel olarak hem de mental olarak sizin için çok önemli.

Yükselen Koç Kişilik Özellikleri

Birisi dikkatinizi çektiğinde özellikle karşı cinste ani bir atak yapıp ilgi çekmeyi başarıyorsunuz. Vakit kaybetmeyi sevmiyorsunuz bu yüzden bir şey ya da birisi eğer ilginizi eskisi kadar çekmiyorsa ondan sıkılıp vazgeçiyorsunuz. Eğer hayatınızda böyle bir dönemdeyseniz biraz sabırlı olmalısınız, bazı şeyler yeterince iyidir sadece bekleyin ve görün. Yükselen burcunuz Koç’sa büyük olasılıkla sosyalsinizdir ve çok kolay arkadaş edinirsiniz. Etrafınızdakilerle ortak alanlarda buluşmak bağınızı daha da güçlendirir.

Hayat size kendinize yetmeyi öğretmiştir. Ancak öğrenmeniz gereken bir diğer ders ise arkadaşlarınızın ve yakınlarınızın yardımlarını daima reddetmemektir. Sizin için önemli olan insanların yanınızda olmasına izin verin.

Yükselen Koç Fiziksel Özellikleri

Yükselen Koçların sportif ve fit fizikleri vardır. Oldukça dinç ve genç görünürler. Çeneleri oldukça belirgindir ve ağız, burunları da dikkat çekicidir. Orta ya da uzun boylu olurlar. Genelde kahverengi kıvırcık veya dalgalı saçlıdırlar. Alınlarında bir yara izi olabilir ve damarları belirgindir.

 

ETİKETLER