• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Plüton’u Yay Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 votes, average: 3,00 out of 5)
    Loading...

Plüton‘u Yay burcunda olan kişiler ruhsal konulara oldukça büyük ilgi duymaktadır. Onlar din ve inançla ilgili konulara çok bağlıdır.

Ruhsal açıdan bağlılık gösterirler ve dünyaya yeni bir yön vermek isterler.

Tarzı: Prensipli ve keşfedici
Özellikleri: Güvenilir, becerikli ve ruhsal
Zayıflıkları: Yüzeysel ve patavatsız
Tavsiye: Ailene daha fazla bağlılık göstermelisin.
Ünlüleri: Wolfgang Amadeus Mozart, Nostradamus, Marie Antoinette, Ann Boleyn.

Bu kişiler oldukça özgür ruhludur ve daima yeni maceralar aramaktadırlar. Kendisi için oldukça harika bir gelecek düşler ve bakış açılarını değiştirmek, garip yerleri ziyaret etmek ve yabancı bölgelere seyahat etmek isterler.

Özgürlük ve açık fikirlilik bu kişilerin en iyi özellikleridir. Aynı zamanda bu kişilerin iletişim becerileri son derecede gelişmiştir. Ayrıca bir macera yaşadıkları esnada birçok kişiyle tanışabilirler.

Yeni bilgilere edinebileceği maceralar yaşamak onların en büyük takıntısı olabilir. Kendilerini böyle geliştirmeyi daha eğlenceli ve daha heyecanlı bulmaktadırlar.

Diğer bir yandan oldukça spontone bir kişiliği vardır. Bir yerde uzun süre kalmayı çok sevmezler ayrıca bi olayı ya da durumu kontrolü altına almak da ona göre değildir.

En olumsuz yanları ise daima bir sonraki adımlarını düşünüyor olması. Bazen sadece akışına bırakmaları lazım.

ETİKETLER