• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Yay Burcu Erkeği ve Kova Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Yay erkeği ve Kova kadını oldukça mutlu bir çift olabilir. Yay erkeği oldukça coşkuludur ve Kova kadınının yenilikçi kişiliğinden çok etkilenecektir. İkisi de olayları makro düzeyde görecektir ve bu yüzden geleceklerine büyük bir umutla bakacaklardır.

İkisinin de yaşamı diğer çiftlere nazaran daha farklı olacaktır çünkü ikisi de sıradan olmayı sevmez bu yüzden daima farklı ve ilginç şeyler hakkında konuşacaklardır.

Yay erkeği ve Kova kadını birlikteyken çok eğlenceli vakit geçirecektir. İkisi de dünyayı daha iyi bir yere getirmek istiyorlar. Yay erkeği felsefik olan her şeyden hoşlanır, Kova kadını ise rasyoneldir ancak Yay erkeği zamanla daha hassas olmayı öğrenecektir.

İkisi de insanların onlar hakkında ne düşündüğünü umursamaz bu yüzden bu ikili birlikteyken oldukça mutlu bir hayat yaşayacaktır. Oldukça aktif ve heyecanlı bir yaşam yaşayacak olan Kova kadını ve Yay erkeği birçok şey hakkında konuşacaktır.

Kova kadını, Yay erkeğinin ani hareketlerini çok fazla umursamayacaktır ve onun maceralarına katılmak isteyecektir. İkisi de spontone ve açık fikirlidir. İkisi de birbirlerine benzedikleri için çok nadir kavga edecektirler.

Olumsuz Özellikleri

Yay erkeği bazen çok açık sözlü olabilir ve bu yüzden Kova kadını kendisinden uzaklaştırabilir. Bu yüzden bu çift sık sık geçmişte yapılan hataları hatırlayacaktır. Yay erkeği çok bencildir bu yüzden Kova kadınını çok sık ihmal edebilir ve onu değersiz hissettirebilir.

İkisinin de idealist olması bu ilişkiye zarar verebilen özellikler içerisinde yer alabilir. Ayrıca finansal anlamda ikisi de sorumsuzdur. Ev işleri ile arası olmayan bu çift birçok sorumluluğu ihmal edecektir.

Yay Erkeği ve Kova Kadınına Tavsiye

Eğer Kova kadını, Yay erkeği ile birlikte olmak istiyorsa onu ilişkiye zorlamamalı biraz serbest bırakmalıdır.

Yay erkeği ise Kova kadını ile birlikte olmak istiyorsa daha az flörtöz olmalıdır.

ETİKETLER