• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Güneş’i Onuncu Evde Olanların Kişilik Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Güneş’i onuncu evde yer alan kişiler ünlü olmak ve onurlu bir yaşam sürmek isterler. Ancak bazen bu kişilerin ismi skandallara karışabilir. Bu kişiler güçlü ve otoriter bir pozisyonda yer almak isterler. Sorumluluk almaktan hiç korkmayan bu kişiler iyi bir politikacı olabilirler.

Bu kişiler diğer insanlar için iyi bir örnek olmak isterler çünkü bu kişiler kendi isimlerini markalaştırmak isterler. Bu kişilerin iyi bir şöhreti vardır.

Güçlü yanları: Sorumluluk sahibi, tensel ve çalışkan
Olumsuz özellikleri: Yüzeysel, isyankar ve kibirli
Tavsiye: Kariyerleri ve özel yaşamları arasında bir denge kurmaları gerekmektedir.
Ünlüler: Albert Einstein, Napoleon I, Al Pacino, Christina Aguilera.

Bu kişiler toplum tarafından sevilmek ve saygı görmek isterler. Bu kişiler diğer insanlara ilham veren asil kişilerdir. Güneş’i onuncu evde yer alan kişiler hedefleri için çok sıkı çalışırlar. Başarılı olmak bu kişilerin kanında vardır.

Emir almaktan nefret ederler. Bu kişiler emir alan değil emir veren kişiler olmak isterler. Kariyerlerinde sürekli olarak yükselmek onlar için çok önemlidir. Bu kişiler yönetilmekten çok yönetmeyi severler. Oldukça hırslı olan bu kişiler çok kararlıdırlar.

Kariyerlerini yaşamlarında ilk sırada tutan bu kişiler iş yaşamında oldukça hırslıdırlar bu yüzden ailesine çok az vakit ayırabilir. Bu kişiler yalnız olmaktan ve kendisini saklamaktan hoşlanmazlar. Oldukça toplum içinde olmaya çalışarak göz önünde olmak isterler.

Olumsuz Özellikleri

Bu kişiler kariyerleri ile övünmek isterler ve oldukça da gururludurlar. Eğer iş yaşamlarında istedikleri kadar başarılı olamazlarsa kendilerini küçük görürler ve kendilerine kızarlar. Ayrıca eğer Güneş bu evde kötü bir konumdaysa bu kişiler bulundukları konumu elde etmek istediği şeyler için kötüye kullanabilir.

Bu kişiler başkasının otoritesi altında çalışmaktan hoşlanmaz bu yüzden böyle bir pozisyonda çalıştığında stresle mücadele eder.

ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.