• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Uranüs’ü Yengeç Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Uranüs‘ü Yengeç burcunda olan kişiler zodyak’ın en evcimen kişilerdir. Onlar aile kavramına çok önem veren ve bundan dolayı da sevdikleriyle olan bağları oldukça güçlü olan kişilerdir.

Ancak burada aile konsepti kendi ailesi olmayabilir, yani herhangi bir sosyal grubu da benimseyebilirler.

Tarzı: Anlayışlı ve merhametli
Özellikleri: Cömert ve şefkatli
Zayıflıkları: Tüm potansiyelini kullanmaması
Tavsiye: Uzaklaştığın dostlarınla köprüleri yakmada dikkatli ol.
Ünlüler: Oprah Winfrey, Meryl Streep, Bruce Willis, Robin Williams, Isabelle Adjani.

Vakitlerinin çoğunu başka insanlara ayırırlar, aktivitelere katılırlar. Ev ve aile konularında oldukça alışılmadık ve tuhaf bir bakış açıları bulunabilir. Mesela ev dekore edecekleri zaman daha önce hiç keşfedilmeyen parçaları bulabilir ve en garip aksesuarları tercih edebilirler.

Teknolojinin yeni ürünleri de bu kişilerin dikkatini çeker çünkü onlar eğlenceli ve merak uyandırıcı olan şeyleri çok severler.

Ancak bu kişiler hassastırlar çünkü eğer etrafındakiler Uranüs Yengeç’in fikirlerini takdir etmediğinde büyük bir hayal kırıklığı yaşarlar. Onlar insanların onu anlamasını isterler.

Duygularını yönetme konusunda daha iyi olmalıdırlar çünkü tek bir kötü yorum bile onların canını sıkmaya yetebilir. Aynı zamanda oldukça sezgisel ve içgüdüsel davranırlar. Kararlarını o anki duygularına göre verirler.

ETİKETLER