• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Balık Burcu Erkeği ve Yengeç Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
    Loading...

Balık erkeği ve Yengeç kadınının ilişkisi oldukça sevgi dolu bir bağdan oluşacaktır. İkisi de oldukça şefkatli ve sadık bireylerdir aynı zamanda aşktan beklentileri de aynıdır. Aynı zamanda bu çift hassastır ve bu yüzden duygularını kontrol edemeyebilirler.

İkisi de insanları derin bir şekilde anlayabilirler bu yüzden bu ikili birlikteyken çok iyi vakit geçireceklerdir. Özellikle Balık erkeği, Yengeç kadınının değişen ruh hallerini anlayacaktır. Hem Balık burcu erkeği hem de Yengeç kadını oldukça şefkatli ve derindir. Bu da onların ilişkisini uzun süreli yapacaktır.

Bu ikili fiziksel olarak da birbirlerine bir çekim hissetmektedir. Yengeç kadını, Balık erkeğinin hayalperest kişiliğinden etkilenecektir, Balık erkeği ise Yengeç kadınının hassas olmasını sevecektir bu yüzden bu ikilinin cinsel yaşamı da çok iyi olacaktır.

Sezgilerine güvenen bu ikili birbirlerinin duygularını tahmin edecektir ve böylelikle ilişkilerine yön verecektir. Bu ikili ilk konuşmasını yapar yapmaz aslında fazla ortak yönü olduğunu görecektir.

Olumsuz Özellikleri

İkisinin de duygularını açıklamak istememesi ve problemlerden bahsetmekten kaçınması ilişkilerine zarar verecektir. Ayrıca Yengeç kadınının her şeyi kişisel algılaması Balık erkeğini yoracaktır.

Ev kuşu olan Yengeç kadını dışarıda gezmekten pek fazla keyif almayabilir bu yüzden dünyayı keşfetmek isteyen Balık erkeği ile burada çakışabilir. Ayrıca Yengeç kadınının ruh hali sık değişir bu yüzden Balık erkeği bazen sinirlerine hakim olamayabilir.

Balık Erkeği ve Yengeç Kadınına Tavsiye

Eğer bu çift ilişkilerini daha güzel ve ilgi çekici bir hale getirmek istiyorsa daha etkili bir şekilde iletişim kuracakları bir yol bulmalılar. Yengeç kadını kontrolü eline almalı ve Balık erkeğine daha fazla girişken olmayı göstermelidir.

Eğer Balık erkeği, Yengeç kadını ile birlikte olmak istiyorsa onu desteklemeli ve onun hayallerini dinlemelidir. Balık erkeği böylelikle Yengeç kadınının hayallerinde ve hedeflerine ona yardımcı olacaktır.

Yengeç kadını ise daha dürüst ve açık fikirli olması gerekmektedir. Balık erkeği pasiftir bu yüzden Yengeç kadını daha aktif olmalı ve kontrolü eline almalıdır.