• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Güneş’i Üçüncü Evde Olanların Kişilik Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Güneş‘i üçüncü evlerine düşen kişiler güçlü olmayı ve akıllarını kullanarak bir şeyleri analiz etmeyi çok severler. Onlar her şeyi araştırırlar ve sürekli olarak bilgi dağarcıklarını genişletirler. Bu kişiler öğrendiklerini ise çevrelerindeki kişilerle paylaşırlar.

Bu kişilerin yaşamları boyunca eğitim almasına şaşırılmamalıdır. Ayrıca Güneş’i üçüncü evde olan kişiler uzak yerlere gitmeyi ve farklı kültürleri tanımayı isterler.

Güçlü yanları: Yaratıcı, faydacı ve cesur
Olumsuz özellikleri: Tedirgin, karamsar ve tahmin edilemez
Tavsiye: Sevdiklerinin ihtiyaçlarına daha çok dikkatlerini vermelidirler.
Ünlüler: Elizabeth Taylor, Russell Crowe, Mick Jagger, Ben Affleck, Bob Marley.

Bu kişiler biraz sabırsız olabilirler. Bütün etkili öğretmenlerin, yaratıcı yazarların ve başarılı gazetecilerin üçüncü evinde Güneş olduğu bilinmektedir. Bu kişiler insanlarla nasıl iletişim kurması gerektiğinin farkındadırlar.

Daima heyecanlı ve hareketli olan bu kişilerin yaşamlarında değişiklik olması gerekmektedir yoksa bu kişiler çok sıkılacaktır. Mental yetenekleri oldukça güçlüdür ve çok kolay arkadaş edinirler. Yaşamlarına nasıl insanlar girerse girsin bu kişiler onlara kolay bir şekilde uyum sağlayacaktır.

Her şeyi merak ederler ve bilgili konular hakkında konuşmayı çok severler. Güncel haberleri de takip eden bu kişiler toplum önünde konuşmayı çok severler. Ayrıca bu kişilerin iletişim ya da yazı yazma kabiliyetlerini tebrik ettiğinizde çok mutlu olacaklardır.

Bu kişilerin büyük hayalleri vardır ve iletişim becerilerini kullanarak birçok fırsatlar elde edebilirler. Oldukça spontonedirler ve bir yerde uzun süre kalmayı çok sevmezler. Geleceğe odaklı yaşamaktan ise bu kişiler daha çok anı yaşamayı tercih ederler.

Olumsuz Özellikleri
Bu kişiler çok fazla konuştukları için etrafındaki insanlar onlara katlanamayabilir. Ayrıca okulun ilk yıllarında problemler yaşayabilirler, akrabalarıyla kavga edebilirler ve tartışma esnasında oldukça kibirli olabilirler.

Ayrıca bu kişiler kardeşleri ya da akrabaları tarafından gölgede bırakılmayı hiç sevmez. Güneş’i üçüncü evde olan kişiler katı olmamaya özen göstermelidirler.

ETİKETLER