• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Ay’ı Üçüncü Evde Olanların Kişilik Özelliği

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Ay‘ı üçüncü evde yerleşen kişiler oldukça hassas ve duygusaldır ve bu kişiler bu özelliklerini iletişimlerine de yansıtmaktadırlar. Bu kişiler aklında ve kalbinde olan sorunları paylaşmakta hiç sorun yaşamazlar.

Bu kişiler çok fazla açıktırlar bu yüzden duyguları da çok güçlüdür. Daha az iletişim kurmak bu kişilerin bir hayat dersi olabilir.

Güçlü yanları: Meraklı, hazırcevap ve şefkatli
Olumsuz özellikleri: Gerginlik ve huzursuzluk
Tavsiye: Daha çok yavaştan almayı dene ve söylenilenlere daha fazla odaklan.
Ünlüler: Jim Morrison, Mark Zuckerberg, Gwyneth Paltrow, Gerard Butler.

Bu kişiler yaşıtlarından daha çok hassas olabilirler. Ayrıca büyüdükleri topraklara karşı bir bağlılık gösterebilirler bu yüzden bu kişileri büyüdüğü yerlere götürmek oldukça iyi bir fikir olabilir.

Ay’ı üçüncü evde yer alan kişiler dinlemeyi, konuşmayı ve yeni şeyler öğrenmeyi çok sever. Ayrıca bu kişiler yeni diller öğrenme ve diğer insanları taklit etme konusunda oldukça yeteneklidirler.

Bu kişiler ya her şeyi akıl süzgecinden geçiren mantıkçı kişiler olur ya da çok fazla duygusal olur. Bazı kişiler ise bu ikisinin de ortasıdır. Bu kişiler düşünme tarzlarını çok sık değiştirir çünkü diğer insanları çok iyi dinlerler ve onlardan bir şeyler öğrenirler. Bu onların kopyacı olduklarını değil uyumlu olduklarını gösterir.

Onların kararları o an hissettikleri duygulara bağlıdır. Ayrıca bu kişiler oldukça hayalperesttir ve kendi hayal güçlerinin farkındadırlar. Üçüncü ev mental olarak güçlü bir açıdır bu yüzden bu kişiler çok fazla duygusal olsa bile mantıksal bilgileri kolay bir şekilde kavrayabilir.

Bu kişiler nelerle karşılaşacağını bilmediği için daima gergindirler. Bu yüzden çok fazla endişeli ve gergindirler. Sürekli olarak konuşmaya ve meydan okumaya ihtiyacı vardır çünkü bunları yaptığında kendisini çok rahat hisseder. Kalbinin derinliklerinde hissettiklerini anlatmayı çok sever.